1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برگزار شد

قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برگزار شد

13 مرداد 1399
 • 4

 

قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد و نتایج قرعه کشی ظرف سه روز آینده و پس از صحه گذاری مراجع ذیربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار می گیرد.

بابک رحمانی، معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو در حاشیه این مراسم گفت: دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از ۹ مردادماه به مدت سه روز با عرضه پنج محصول و با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه خودرو از طریق سایت فروش ایران خودرو صورت گرفت.

وی ادامه داد: بیش از ۹۸۰ هزار نفر در این مرحله برای ثبت نام اقدام کردند که ۱۴ هزار نفر از آنان در مراسم قرعه کشی انتخاب شدند. با هماهنگی صورت گرفته، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این لیست استفاده شود. 

معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو گفت: با توجه به تاکید کمیته خودروی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت در ثبت نام خانواده‌های فاقد خودرو در این طرح، اسامی منتخبان برای صحه گذاری اطلاعات اظهار شده، به نهادهای ذیربط ارسال شد تا پس از آن، نتایج اعلام عمومی شود.

رحمانی در ادامه گفت: مشخصات پذیرفته شدگان نهایی در دومین طرح فروش فوق العاده، ظرف سه روز آینده در سایت فروش  ایران خودرو  به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: منتخبان نهایی سه روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه قطعی خودرو اقدام کنند. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، خودرو در زمان حداکثر سه ماه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

 

 

 

 

 نظرات

 • لیدا لیدا (19 مرداد 1399 ساعت 08:54)

  من برنده شده بودم اما باشرط داشتن پلاک فعال اونهم واسه پژوی 83 حذفم کردن

 • کاربر سایت کاربر سایت (18 مرداد 1399 ساعت 05:54)

  من چطوری وارد قرعه کشی بشم؟

 • حمید حمید (15 مرداد 1399 ساعت 15:24)

  همش دروغه، تا حالا کی برنده شده، اگه کسی برنده شده بیاد همین اینجا خودش رو معرفی بکنه، هممون سرکاریم، ????????

  سارا سارا (25 مرداد 1399 ساعت 12:48)

  سلام خواهر من 206 برنده شد دو هفته بعد هم تحویل گرفت