1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی 6 محصول جدید و متفاوت از برند چینی هنگچی + تصاویر

معرفی 6 محصول جدید و متفاوت از برند چینی هنگچی + تصاویر

18 مرداد 1399
  • 0

 

اورگرند نام یک هلدینگ چینی است که در سال 1996 تاسیس شده و تا کنون بیشتر در حوزه املاک و مستغلات فعالیت داشته است. دفتر مرکزی این مجموعه در شنزن قرار دارد.

اورگرند از مدتی قبل خبر حضور خود در صنعت خودرو را مطرح کرده بود که با معرفی رسمی طرح های مربوط به 6 محصول در سوم اگوست به لیست خودروسازان چینی اضافه شد.

هرچند هنوز اطلاعات و تصاویر مربوط به این 6 مدل محدود است اما اورگرند آنها را به شرح زیر معرفی کرده است:

هنگچی 1

1.jpg
این محصول یک سدان متوسط است که در تم دو رنگ مشکی و برنز معرفی شده است. چراغ های اصلی جلو بسیار باریک و کم عرض هستند و در قسمت گریل(جلوپنجره) نیز بافت نقطه های ماتریکسی را مشاهده می کنیم. برای این خودرو از رینگ های 22 اینچی استاندارد استفاده شده و سقف در آخرین ستون به سبک فست بک امتداد می یابد.

آینه های جانبی الکترونیکی، دستگیره هوشمند درب ها و امکانات فناورانه کابین از دیگر ویژگی های این محصول است.

فاصله محورها در هنگچی 1 برابر با 3150 میلیمتر است.

 

هنگچی 2

2.jpg
شباهت های زیادی به محصول شماره 1 دارد اما از منظر ابعاد کوچکتر است. در این محصول نیز از رینگ های 22 اینچی استفاده شده است. آینه های الکترونیکی نیز جز ویژگی های آن است. هنگچی 2 با رنگ سبز چشم گربه ای معرفی می شود.

 

هنگچی 3

3.jpg
این محصول یک شاسی بلند متوسط که طراحی خاص خود را در مقایسه با محصولات 1 و 2 دارد. چراغ های اصلی گرافیک داخلی متشکل از هالوژن و ال ایی دیی دارند. گریل تا حدود زیادی ما را به یاد محصولات استون مارتین می اندازد. اینجا خبری از آینه های الکترونیکی نیست. رینگ ها در اندازه 22 اینچی انتخاب شده اند.

 

هنگچی 4

4.jpg
این محصول به عنوان یک ام پی وی تمام الکتریکی 7 سرنشین معرفی شده است. بخش دماغه طراحی به سبک فیلم های علمی تخیلی دارد و کاملا آینده نگر به نظر می رسد. ستون های اتاق طراحی مخفی دارند و در نمای جانبی جلب نظر نمی کنند تا این محصول ظاهری یکپارچه را به نمایش بگذارد.

 

هنگچی 5

5.jpg
در کلاس کامپکت اس یو وی معرفی شده و طراحی بخش دماغه به محصولات 1 و 2 نزدیک است. آینه های الکترونیکی جانبی و رینگ های 21 اینچی از دیگر ویژگی های آن است.

 

هنگچی 6

6.jpg
کراس اوور جمع و جور تمام الکتریکی است که از طراحی گریل بسته و چراغ های باریک در بخش دماغه استفاده می کند. آینه های این محصول هم الکترونیکی هستند. در ستون آخر طراحی این کراس اوور به سبک ب ام و سری اکس و پورشه انجام شده است.

 

 

 

 

 نظرات