1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. ایران‌خودرو: تمدید مهلت واریز وجه خودروهای فروش فوق العاده تا بیستم مرداد

ایران‌خودرو: تمدید مهلت واریز وجه خودروهای فروش فوق العاده تا بیستم مرداد

19 مرداد 1399
 • 2
 معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از تمدید مهلت برای واریز وجه خودروهای طرح فروش فوق العاده تا دوشنبه بیستم مردادماه خبر داد.
 
بابک رحمانی، ضمن تبریک عید بزرگ غدیر خم، افزود: با توجه به تعطیلی روز شنبه و بنابرخواست برخی از مشتریان که نیاز به مراجعه به بانک داشتند، مهلت واریز وجه تا دوشنبه بیستم مردادماه تمدید شد.
 
وی با تاکید بر قابل تمدید نبودن این زمان، از مشتریان لیست اصلی و ذخیره اعلام شده خواست تا حتما وجوه مورد نظر را تا دوشنبه واریز کنند.
 
رحمانی افزود: عدم واریز، به منزله انصراف از ثبت نام قطعی خواهد بود.
 
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در پایان با بیان اینکه خودروهای فروش فعلی را زودتر از موعد تحویل سه ماهه واگذار خواهیم کرد، گفت: برنامه فروش فوق العاده بعدی نیز پس از واگذاری تعهدات ایجاد شده در فروش جاری برنامه ریزی خواهد شد. 


نظرات

 • وحید وحید (25 مرداد 1399 ساعت 15:23)

  این بند« اعضای خانواده »که گذاشته بودید تو فروش فوق العاده خیلی مزخرفه.یعنی چی؟مگه اعضای خانواده ماشینش رو میده به من.یعنی یه خانواده ده نفره باید فقط یه ماشین داشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟

 • مهر مهر (20 مرداد 1399 ساعت 16:57)

  با سلام
  چرا هیچ یک از خبرگزاری ها متوجه این نکته نیست که ایران خودرو، علیرغم تعهداتش ۱۵۱ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ کمتر از آنچه وعده داده بود تحویل می دهد؟؟؟!!! تعداد وعده داده شده ۲۳۵۰ دستگاه است در حالیکه در لیست برندگان ۲۱۹۹ نفر اعلام شده است. لطفا این نکته را پیگیری کنید و خبر را پوشش دهید. با تشکر