1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. بازگشت زودهنگام پژو فرانسه به بازار خودروی آمریکای شمالی

بازگشت زودهنگام پژو فرانسه به بازار خودروی آمریکای شمالی

24 مرداد 1399
  • 0

 

پژو در حالی سال ۲۰۱۶ اعلام کرد با محصولات خود به آمریکای شمالی بازخواهد گشت که برای عملی کردن این تصمیم ضرب‌الاجلی ۱۰ ساله را در نظر گرفت. 

این خودروساز فرانسوی اما با تعجیل در اجرای برنامه‌های خود، قصد دارد تا سال ۲۰۲۳ به بازار آمریکای شمالی برگردد یعنی سه سال زودتر از زمانی که در گذشته تعیین کرده بود. مراحل اجرایی کردن این برنامه نیز با وجود محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، ادامه دارد.

خبر بازگشت پژو به بازار آمریکای شمالی تا سال ۲۰۲۳ توسط لری دومینیک، رئیس شرکت پژو، اعلام شد. طبق گفته‌های دومینیک، شرکت پژو در حال تصمیم‌گیری برای چگونگی فروش محصولات خود در آمریکای شمالی است. 

این شرکت تصمیم دارد با دادن حق امتیاز به فروشندگان و همچنین فروش آنلاین، محصولات خود را به فروش برساند. بازگشت پژو به آمریکای شمالی، به محض امضای قرارداد مشارکت با گروه فیات کرایسلر انجام می‌شود. 

انتظار می‌رود این قرارداد تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بسته شود. این شرکت ادغامی جدید که استلانتیس نام دارد، چهارمین شرکت خودروساز بزرگ در جهان خواهد شد که سالانه ۷/ ۸ میلیون دستگاه را تحویل خریداران می‌دهد. 

باید منتظر ماند و دید این شرکت برای فروش محصولاتش از چه راهبردی برای رونمایی و تست توسط خریداران، استفاده خواهد کرد. در حال حاضر با شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن فروش حضوری، خریداران به سمت خرید آنلاین روی آورده‌اند.

 

 

 

 

 نظرات