1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. دلایل تأخیر در تحویل دنا پلاس اتوماتیک و پژو ۲۰۷ پانوراما چیست؟

دلایل تأخیر در تحویل دنا پلاس اتوماتیک و پژو ۲۰۷ پانوراما چیست؟

10 شهریور 1399
  • 1

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو دلیل تأخیر در تحویل دنا پلاس و پژو ۲۰۷ پانوراما را اعلام کرد.

 بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو  با بیان اینکه تاکنون بیش از 2 هزار دستگاه دنا پلاس اتوماتیک و بیش از 700 دستگاه خودروی پژو 207 هاچ بک پانوراما  تولید شده است، اظهار داشت: متأسفانه بعد از گذشت بیش از یک ماه و نیم از زمان ارسال مدارک و مستندات قیمت تمام شده تولید این دو خودرو، هنوز مراجع ذی صلاح قیمت نهایی را به ایران خودرو ابلاغ نکرده اند.

وی تصریح کرد: ایران خودرو آماده تحویل خودروهای دنا پلاس و 207 پانوراما به مشتریان است و ضمن عذرخواهی از مشتریان اعلام می‌کنیم که اگر چه خودروهای مذکور آماده تحویل به مشتریان است و صرفاً به سبب عدم اعلام قیمت قطعی خودرو توسط مرجع تعیین شده، امکان تحویل فراهم نشده است اما بابت تاخیر در تحویل خودروها، مقید به پرداخت جریمه تاخیر هستیم.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: در واقع عدم ابلاغ قیمت نهایی محصولات این گروه خودروسازی از سوی مراجع ذی صلاح باعث سردرگمی مشتریان شده و انتظار می رود با اعلام قطعی قیمت، این مشکل هر چه سریعتر رفع شود.

وی تأکید کرد: به محض  ابلاغ نهایی قیمت دو محصول مورد نظر، دعوتنامه برای مشتریان ارسال خواهد شد.

منبع تسنیم


نظرات

  • رسول رسول (10 شهریور 1399 ساعت 15:21)

    ماشین مردم را نگه میداری تا با قیمت بالاتر به خودشان بفروشی و بجاش اندک سود تاخیر بدی؟!! بابا کی زرنگ بودی تووو؟!!! به این میگن اعتراف تلخ . مدیر عامل ایرانخودرو، کمک نمیخواهی برات دلالی کنیم و پورسانت خوبی بهت بدیم؟!! به سازمان بازرسی کل کشور و سازمان حمایت قرص خواب آور خوراندی؟!! یا برایشان درصدی از سود را میدهی.؟!!1