1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. مقیمی: خودرو دنا پلاس اتوماتیک آماده تحویل به مشتریان است

مقیمی: خودرو دنا پلاس اتوماتیک آماده تحویل به مشتریان است

17 شهریور 1399
 • 1

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم تحویل خودرو‌های دنا پلاس اتوماتیک بیان کرد: خودرو‌های دناپلاس را تحویل مشتریان خواهیم داد. با تعداد خودرو‌هایی که تولید شده آهنگ تحریم را دنبال خواهیم کرد و کل تعوقات را تا آبان ماه صفر خواهیم کرد.

او گفت: تولید خودروی دنا پلاس اتوماتیک یک دستاورد بزرگ است که صنعت خودرو برداشته شد. در آینده این خودرو را با آپشن‌های بیشتر عرضه خواهیم کرد.

مدیر عامل ایران خودرو ادامه داد: با تمام سختی‌ها در حوزه تولید ایران خودرو با توکل بر خدا رکورد تولید را به بیش از ۲۴۰ هزار دستگاه رساندیم و بیش از ۴۰ درصد رشد در تولید داشتیم. هدف گذاری بر این است تا  تعهدات را به صفر برسانیم.

مقیمی بیان کرد:دنا پلاس اتوماتیک قابلیت‌های زیادی دارد که از جمله آن می‌توان به موتور توربو شارژ، فرمان برقی، گیربکس اتوماتیک در کنار گیربکس دستی، سیستم ترمز پیشرفته اشاره کرد که توسط مهندسان داخلی طراحی شده است.

او با تاکید بر اینکه تمام نیاز صنعت خودرو در داخل تامین می‌شود، گفت: امروز تعدادی از دنا پلاس اتوماتیک تحویل مشتریان داده خواهد شد.

در ادامه ناقدی معاون مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این مراسم برای تحویل چند دستگاه دناپلاس اتوماتیک و‌ شروعی برای ارسال خودرو‌ها به تمام مشتریان است.

او بیان کرد: طراحی و تولید این خودرو توسط مهندسین ایرانی انجام شده و این یک افتخار است. از بابت تاخیری که در دناپلاس اتوماتیک انجام شده متاسف هستیم.

ناقدی بیان کرد: دنا پلاس توربو اتوماتیک بهترین خودرویی است که در کشور تولید شده است. این تحویل از تهران شروع شده است.

معاون مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: مانده تعوقات خودرو به ۳۰ هزار خودرو رسیده است.نظرات

 • علی علی (17 شهریور 1399 ساعت 09:25)

  فرشاد جان دمت گرم با این تولیدت
  حداقل یک قدم رو به جلو برداشتی در این صنعت

  اما با این قیمتی که (بر اساس دلار 17 تومنی) گذاشتی برای من مصرف کننده ، ما رو بیچاره کردی
  (مایی که در زمانی که دلار نیمایی 8000 تومن بود بهت 80 تومن دادیم برای ساخت خودرو)

  همکلاسی، دوست و همکار قدیمی ت
  ارادتمند: محمدعلی سرخوش
  م