1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نگاهی به برنامه‌های منصوری برای ارتقای پورشه تایکان و خودروهای جذاب دیگر

نگاهی به برنامه‌های منصوری برای ارتقای پورشه تایکان و خودروهای جذاب دیگر

نگاهی به برنامه‌های منصوری برای ارتقای پورشه تایکان
6 مهر 1399
  • 1

 

منصوری به خاطر چیزهای زیادی شناخته شده که محدودیت در ارائه کار جزو آن‌ها نیست. این تیونر مشهور سابقه کاری کاملاً پرباری داشته و از استون مارتین گرفته تا رولزرویس و لامبورگینی را ارتقا داده است. این شرکت حتی دست روی موتورسیکلت‌ها و باگی‌های آفرود و قایق‌های لوکس نیز گذاشته است. شاید برخی افراد نظر مثبتی به کارهای منصوری نداشته باشند اما مشتریان این شرکت همواره به دنبال متمایزترین‌ها هستند.

این بار منصوری جدیدترین پروژه‌های تیونینگ خود را در حساب کاربری خود در شبکه‌های مجازی اعلام کرده است.

2.jpg

اولین خودرو سدان تمام الکتریکی تایکان است. منصوری با تیون خودروهای الکتریکی بیگانه نیست زیرا قبلاً اقدام به تیونینگ تسلا مدل S کرده است. این تیونر همچنین علاوه بر تایکان اقدام به بهبود پورشه کاین کوپه نیز خواهد کرد.

دیگر خودروی گروه فولکس‌واگن یعنی آئودی RS Q8 نیز که از پلتفرمی مشابه کاین کوپه سود می‌برد در گاراژ منصوری حضور خواهد یافت. سه خودروی اسپورت دیگر نیز در تصویر دیده می‌شوند که شاید بتوانید آن‌ها را تشخیص دهید. این خودروها همگی محصول فراری بوده و F8 تریبوتو، پورتوفینو و ۸۱۲ سوپرفست هستند که همگی توسط منصوری ارتقا خواهند یافت.

1.jpg

فعلاً اطلاعات چندانی از این خودروها منتشر نشده اما انتظار داریم منصوری کاملاً آن‌ها را بهبود بخشد. تا این لحظه تنها برخی تصاویر از این خودروها با پوشش مشکی و طلایی منتشر شده‌اند.

منصوری تاریخی را برای معرفی این شش خودرو اعلام کرده و تنها به گفتن عبارت “به زودی” بسنده کرده است.

 

 

منبع پدال


نظرات

  • ایرانی ایرانی (7 آذر 1399 ساعت 10:20)

    منصوری یک مهندس ایرانی تمام عیاری بود که دولتمردان کثیف ایران آن زمان قدر حضور آن و خدمت در ایران رو نداستند و با وجود بی مهری مسئولان بی مسئولیت ایران با کوله باری از علم و دانش فنی و مهندسی مجبور به ترک ایران شد.
    لعنت به مسئولان قدرنشناس و بی عرضه ایران