1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. ويژگي هاي شاهين در هيچ خودرو ايراني يافت نمي شود

ويژگي هاي شاهين در هيچ خودرو ايراني يافت نمي شود

7 مهر 1399
 • 8

 

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران گفت: شاهين، يك خودرو پيشرفته است كه مي تواند به درخواست قابل توجهي از مردم پاسخ دهد.

 اسد كرمي درباره خودرو شاهين كه اخيرا توسط سايپا رونمايي شده و قرار است وارد بازار شود، گفت: خودرو شاهين كه توسط گروه خودروسازي سايپا طراحي و توليد شده يك خودرو بسيار پيشرفته و مناسب است و آن چيزي كه گاهی در فضاي مجازي عليه اين خودرو مطرح می شود، واقعيت ندارد.

وي تصریح کرد: شاهين در بخش هاي مختلف، مخصوصا فني مورد رصد قرار گرفته و نتايج به دست آمده، گواه آن است كه اين خودرو مزاياي زيادي دارد که براي مردم رضايت بخش است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران افزود: ویژگی های شاهين به گونه اي است كه در ساير خودروهاي وطني کمتر ديده شده است، بدين جهت تصور مي كنم كه با عرضه خودروي شاهين در بازار استقبال خوبي از آن صورت بگيرد.

وي تاكيد كرد: وقتي يك خودروي متفاوت، با ويژگي هاي متعدد وارد بازار خودرو مي شود، بازار از تكرار خارج و مردم نسبت به آينده بازار خودرو خوش بين مي شوند.

كرمي با بيان اينكه اميدوارم گروه خودروسازي سايپا خودروي شاهين را با تيراژ بالا توليد كند تا از التهاب بازار خودرو كاسته شود، تصريح كرد: تا قبل از كنار گذاشتن پرايد همه تصور مي كردند كه سايپا فقط خودروي پرايد را توليد مي كند، اما با رونمايي از خودروي جديد و كراس اووري كه از سوي سايپا معرفي شده است، همه به این برند اعتماد و اطمينان پيدا مي كنند.

وي اظهارداشت: معرفي مناسب خودروي شاهين كمك مي كند تا مردم مطلع شوند كه سايپا براي طراحي و توليد چه خودرویي وقت و هزينه گذاشته است؛ اگر مردم از ويژگي هاي خودروي شاهين مطلع شوند قطعا نگاهشان به صنعت خودرو تغيير خواهد كرد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران تصريح كرد:"سايپا نسبت به گذشته بسيار پيشرفت كرده است و مي تواند در زمينه طراحي و توليد گام هاي خوبي را بردارد. اين اميدواري وجود دارد كه در آينده خودروهاي متنوع تري توليد و روانه بازار شود.

وي با بيان اينكه بدبيني نسبت به محصولات سايپا با ورود محصولات جديد پايان پيدا مي كند، افزود: پرايد به برند سايپا صدمه وارد كرد؛ حال اين شركت خودروسازي بايد تمام تلاش و همت خود را به كار ببندد تا نگاه ها را تغيير دهد و به مردم اطمينان دهد كه از كيلومتر 15 جاده مخصوص خودروهاي جديد و كيفي خارج خواهد شد.

 

 نظرات

 • رضا رضا (7 مهر 1399 ساعت 17:16)

  دقت کردید فقط گفته خیلی امکانات پیشرفته ای داره ولی یکی از این مکانات رو نگفته...
  آقا بسوزید و بسازید بیخیال

 • محمد محمد (7 مهر 1399 ساعت 15:50)

  به نظر من این خوددو از بنز و بی ام و بهتره!
  چون تو کشور ایران تولید شده
  ویژگیهاش هم بین نظیره ، پورشه است!
  نه پورشه نیست. یه بوگاتی هست!
  از موتورش نگو موتور پراید که نیست. موتور جت هست!
  این قیمت براش کمه باید قیمتتش ۱۰ میلیارد بشه

  خجالت اور است . کشور را به گند کشیدید
  دست بردار نیستید.
  عزیز جان این ماشین پلتفورمش برای ۲۵ سال پیش است
  موتورش برای ۴۰ سال پیش
  مردم بیچاره ایران راهی ندارند.
  اگه خودرو وارد میشد. هیچکس سوار این لگن ها نمیشد.

 • شاهین شاهین (7 مهر 1399 ساعت 12:56)

  این ماشین فوق بین الملل شما چرا یک عکس از داخل ماشین نیست حتی توی سایت سایپا؟

 • علیرضا علیرضا (7 مهر 1399 ساعت 12:05)

  پراید خیلی خیلی بیشتر از لطمه اسمی که به سایپا زده به مردم زده

 • علی علی (7 مهر 1399 ساعت 11:37)

  طراحیش شبیه خر پیره...واقعا چه اجباری هست که ایران خودرو و سایپا دو تا خودرو از رده خارج رو هی میجوون و از تفشون سورن و دنا و رانا پارس و 111 و گوویک و تیپاو...خجالت هم خوب چیزیه این دو شرکت قاتل و حرام خور به رب گوجه فرنگی سازی تغییر کاربری بدن سنگین تره.

  اشتباه خوب اشتباه خوب (7 مهر 1399 ساعت 12:58)

  خوب مشکل ایرانی جماعت این دوستنداره بخر بدش میاد... بعد میره ثبت نام می کنه نمیدونم چرا این همه ماشین دارند بعضی 2تا یا 3تا دارند؟؟؟؟؟؟؟ فقط جوش میزنیم اولش... غیرت نیست در جامعه واقعیت همین وقت در کار و شرایط زندگی به فکر خودمون هستیم همین میشه ؟؟ یکی پیدا میشه تا می تونه گرون می کنه ؟ وقت به ظلم عادت کرده باش همین؟؟ هر روز فشار بیشتر میشه میشه تا اشکت دربیاره. اونا که ظاهر در بورس و سکه و غیر... سود کردن در آینده نزدیک اشک شما بیشتر در میاد

 • منتقد منتقد (7 مهر 1399 ساعت 10:51)

  معلومه این حجم کپی تو هیچ خودرویی نیست

 • حسن حسن (7 مهر 1399 ساعت 09:33)

  آقای نعمت الله کاشانی نسب متاسفانه سایپا با مردم خودش هم صادق نبود در هنگام ثبت نام شاهین را اتومات با موتور 16 سوپات ( تمام اتومات ) به هم وطنانش که خودم هم جزو آنها هستم فروخت در حالیکه حالا باگیربکس دستی و موتور 8 سوپاپ پراید عرضه میشود صرف نظر از اینکه ما به دیانت درتجارت متوسل میشویم واز حسن نیت مردم خیر خواه بهره میگیرم ولی با ید از ته مانده وجدانمان گه گاهی بهره ببریم و از کساننی کهبا مردم رو راست نیستند حمایت نکنیم