1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. هایپرکار الکتریکی بوگاتی ، مختص پیست تولید خواهد شد؟!

هایپرکار الکتریکی بوگاتی ، مختص پیست تولید خواهد شد؟!

7 مهر 1399
  • 0

 

اندکی پس از اعلام خبر شوکه کننده احتمال فروش بوگاتی به ریماک توسط فولکس‌واگن ادعا شده شاید بوگاتی به زودی یک هایپرکار تمام الکتریکی را رونمایی کند.

در خبر اصلی مربوط به فروش بوگاتی به ریماک که توسط مجله خودرو منتشر شده بود، ظاهراً نسخه آماده تولید از کانسپت ویژن لمانز قرار است روانه خط تولید شود. در صورت صحت اخبار منتشر شده، این خودرو از قوای محرکه تمام الکتریکی استفاده و در ماه اکتبر پدیدار خواهد شد.

bugatti_102.jpg

امروز هم سوپرکار بلاگ مدعی شده تأییدیه تولید چنین خودرویی را دریافت نموده است.

فعلاً اطلاعات چندانی از این هایپرکار مختص پیست در دست نیست اما اگر با خودرویی تمام الکتریکی روبرو بوده و توافق احتمالی بین گروه فولکس‌واگن و ریماک نیز شکل بگیرد، شاید این آخرین بوگاتی تولید محدود بوده و از قوای محرکه الکتریکی ساخت ریماک استفاده کند.

Bugatti-Electric-Hypercar-2-767x384.jpg

استفاده از قوای محرکه الکتریکی می‌تواند باعث ارائه طراحی بسیار خاصی برای ویژن لمانز شود زیرا نیازی به قرار دادن پیشرانه و گیربکس به‌صورت سنتی در بدنه‌ای آئرودینامیک نخواهد بود.

سوپرکار بلاگ می‌گوید ویژن لمانز تمام الکتریکی به عنوان بستری برای نمایش تکنولوژی‌های آینده بکار خواهد رفت.

Bugatti-Electric-Hypercar-3.jpg
البته فعلاً توافق و همکاری بین گروه فولکس‌واگن و ریماک تائید نشده اما خب هیچ‌یک از دو طرف این اخبار را رد نکرده‌اند. گفته می‌شود در صورت رخ دادن چنین امری بوگاتی بدون دریافت پولی به ریماک فروخته خواهد شد و در عوض آن پورشه سهم ۱۵.۵ درصدی خود در این خودروساز اهل کرواسی را به ۴۹ درصد خواهد رساند.

 

 

منبع پدال


نظرات