1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. همکاری نیروی هوایی ارتش با گروه سایپا در ساخت موتور خودرو

همکاری نیروی هوایی ارتش با گروه سایپا در ساخت موتور خودرو

همکاری نیروی هوایی ارتش با گروه سایپا در ساخت خودرو
12 مهر 1399
 • 4

فرمانده نيروی هوايی ارتش جمهوري اسلامي ايران در بازديد از گروه خودروسازی سايپا گفت: برنامه آينده گروه سايپا در زمينه توليد خودروهای باکیفیت، متنوع و جديد، امیدبخش و اعتمادآفرين است.

 امير سرتيپ خلبان عزيز نصيرزاده گفت: حضور و بازديد از مجموعه گروه خودروسازي سايپا به منظور شناسايیِ ظرفيت‌ها و بررسی امكان همكاري مشترك با صنعت خودرو كشور در زمينه طراحي و ساخت موتور و قطعات دارای فناوری بالا صورت مي‌گيرد كه قطعاً در صورت توسعه اين مدل همكاري، تحريم‌های دشمن را شكست خواهیم داد.

وي به وجود توان و تخصص لازم در گروه سايپا در زمينه امكانات فني و نيروي انسانی متخصص اشاره و تصريح كرد: با توجه به وجود زيرساخت‌هاي مناسب شرکت مگاموتور قصد داريم از توان فني این شرکت در زمينه ساخت موتور پهپادها استفاده كنيم.
امير نصيرزاده در بخش ديگري از اظهارات خود، استفاده از دانش متخصصان داخلي را راهكار توسعه فعاليت‌ها در هر دو بخش صنايع دفاعي و خودروسازي عنوان كرد و گفت: در زمينه ساخت قطعات الكترونيك داراي فناوري بالا، آماده انتقال تجربيات خود به گروه سايپا هستيم.

فرمانده نيروي هوايي ارتش افزود: حضور نيروي انساني متخصص و جوان در سايپا و نیز برنامه آينده این گروه در زمينه توليد خودروهای متنوع و جديد، امیدبخش و اعتمادآفرين است.

وي در پايان يادآور شد: هدف از همكاري مشترك با گروه خودروسازي سايپا، طراحي و ساخت قطعات مورد نياز هر دو مجموعه خودروسازي و نيروي هوايي است و قطعاً در اين زمينه اقدامات و برنامه‌هاي مناسبي را اجرا خواهيم كرد.نظرات

 • مش تقی مش تقی (13 مهر 1399 ساعت 05:28)

  یا ابلفضل..‌.میخان با موتور پراید پهباد بسازن....
  پراید مجهز به موشک انداز
  ...

 • منتقد منتقد (12 مهر 1399 ساعت 12:18)

  الان نیروی هوایی چه ربطی به ماشین و موتور اون داره بعد میان از دخالت های بیجا صحبت میکنن
  نیروی هوایی بهتره به فکر اسمون کشور باشه تا زمین........ اینجا هزاران فارغ التحصیل مهندس داریم که لنگ کارن بجای اونا از مهندسین نیروی هوایی کمک میگیرید

  ایرانی جانم فدای وطنم ایرانی جانم فدای وطنم (13 مهر 1399 ساعت 08:42)

  حتما که میخواهند در خودروهای خود مانند پراید و تیبا و ساینا موتور جت کار بزارند. حتما هم قیمت ها را رئیس شورای رقابت تعین خواهند کرد .

  منتقد منتقد (13 مهر 1399 ساعت 16:17)

  دروغ که نمیگم هر بار یه ارگان نظامی میاد قرار داد میبنده در حالی که نه تغییری در اپشنا و نه تغییری در قیمت و ظاهر رخ میده