1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. قیمت خودرو اینبار حداکثر ۲۵ درصد گران می شود!

آخرین اخبار

قیمت خودرو اینبار حداکثر ۲۵ درصد گران می شود!

6 آبان 1399
 • 10
 • 9207

مطابق با نرخ تورمی بخشی که بانک مرکزی اعلام نموده خودروسازان مجاز به افزایش حداکثر 25 درصدی در قیمت محصولات در 3 ماهه سوم سال جاری شدند.

امسال مطابق با دستور العمل قیمت خودرو مصوب شورای رقابت هر سه ماه یکبار قیمت انواع محصولات داخلی متناسب با نرخ تورم بخشی که از بانک مرکزی اعلام می‌شود تغییر خواهد کرد.

بر همین اساس در 3 ماهه سوم امسال هم خودروسازان با ارائه هزینه های تولید درخواست افزایش قیمت ها را به وزارت صنعت ارائه نمودند و متولی بخش صنعت هم ایدرو را مسئول نظارت بر صنعت خودرو معرفی و در نهایت این بخش با برگزاری جلساتی با حضور خودروسازان و شورای رقابت تجدید نظرها را بر تغییرات قیمتی خودرو در 3 ماهه سوم امسال تصویب نمود.

در این توافقات خودروساز مطابق با نرخ تورمی بخشی که بانک مرکزی اعلام نموده مجاز به افزایش حداکثر 25 درصدی در قیمت ها است. البته نحوه اجرایی شدن این موضوع با خودروسازان است چراکه می توانند در برخی از محصولات این افزایش قیمت را اجرایی نکرده  یا به صورت چند مرحله اجرایی کنند.
نظرات

 • منتقد منتقد (7 آبان 99 ساعت 09:46)

  اگه به نرخ تورم باشه که الان باید قیمت پراید با بنز برابر باشه بعدشم شما گرون میکنید فکر نمیکنید کی میتونه بخره هر روز یه قیمت میاد بازارو مردم فقط نگاه میکنن و حسرت میخورن واقعا تو کشورای دیگه اینجوری قیمت میزارن ؟؟تو المان یا فرانسه و....
  شما هی گرون کن واقعا کی سود میبره این گرونی ها به نفع مردمه یا به نفع خودتون یا فرزندان اون ور ابتون کدومش ؟؟؟

 • محسن محسن (6 آبان 99 ساعت 20:44)

  شما بگین خودرو 1000 درصد گرون بشه اگه این خودروسازان ورشکسته که 40 سال حمایت بیهوده شدند . به جایی رسیدند هرچی خواستید بگین اینها نه سیر میشوند و نه تعطیل

 • site.users.full_name.general site.users.full_name.general (6 آبان 99 ساعت 17:08)

  دولت بلد نیست مملکت رو نگه داره پس ولش کرده

 • خاموشی خاموشی (6 آبان 99 ساعت 13:53)

  سلام واقعا یکی از مخرب ترین سایت های کشور شما هستید که در کنار اطلاع رسانی مطالب مفید باعث نشر و توسعه اخبار تورمی و خواسته های دلالان و شرکت های خصولتی می شوید.

 • حسین حسین (6 آبان 99 ساعت 11:22)

  وقتی که حکمرانان یک کشور فاسد باشد ، انتظاری جز این نیست، ملت باید به این بی عدالتی ها اعتراض کنند ، خود را بخواب زدن کمک به ظالم است

 • مشتری مشتری (6 آبان 99 ساعت 10:25)

  مگر دریافتی ها طبق تورم بانک مرکزی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ارسلان ارسلان (6 آبان 99 ساعت 09:21)

  این افزایش قیمت نوعی جنون است.......

 • ح-شمسي ح-شمسي (6 آبان 99 ساعت 08:16)

  خودروهاي داخلي بايد با مقياس بين المللي قيمت گذاري شوند كه حتما قيمت بهترين آنها از 90 الي 100 ميليون تومان تجاوز نميكند و پرايد بين 7 تا 10 ميليون خواهد بود. ظلم و ستم تا چه حد. مسئولين كشور با اين مملكت داري ثابت كردند كه نه نه جون .... بهتر كشور را اداره ميكند.

 • gol6280 gol6280 (6 آبان 99 ساعت 07:58)

  مطابق قانون کار افزایش حقوق کارگر مطابق با میزان تورم اعلامی از بانک مرکزی باید انجام بشه که سالی یک بار افزایش حقوق با کلی کش و قوس صورت میگیره که اخرشم میزان افزایش حقوق کمتر از تورم در نظر گرفته میشه.
  زمانی که افزایش قیمت خودرو میاد میگن هر 3 ماه بر اساس تورم اونم چی حداکثر میزان تورم در نظر گرفته میشه بدون کش و قوس و 3 ماه یکبار.
  دستتون درد نکنه دولت مردان غیور

 • الکی الکی (6 آبان 99 ساعت 02:06)

  مسخره ترین قیمتها و فروش خودرو در جهان بعلت کودنی افراد متقاضی و مدیران دولتی خودرو ساز