1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. مقیمی : مردم می‌توانند برای تحویل خودرو‌ی خود به کارخانه مراجعه کنند

مقیمی : مردم می‌توانند برای تحویل خودرو‌ی خود به کارخانه مراجعه کنند

18 آذر 1399
  • 2

مقیمی مدیر عامل ایران خودرو گفت: تولید محصولات ایران خودرو از ابتدای سال تا آذر ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۹ درصد رشد داشته است.

امروز برنامه‌ی همکاری بیمه ایران و شرکت ایساکو جهت بهره‌برداری و پیاده‌سازی پلتفرم جامع مکان‌محور در حوزه ارائه خدمات‌رسانی سیار به مشتریان و زیان‌دیدگان حوادث رانندگی در سراسر کشور برگزار شد.

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در این مراسم اظهار کرد: در بحث تولید خودرو از ابتدای سال تا آذرماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد ۵۹ درصدی بودیم. همچنین از ابتدای آذر ماه تا کنون ۳۰ درصد تولید روزانه خودرو‌های ایران خودرو رشد کرده است.

وی ادامه داد: موضوعی که قابل توجه مردم است، تعهدات معوق است که سال گذشته حدود ۲۰۰ هزار دستگاه معوق با اقدامات صورت گرفته کاهش پیدا کرده و این تعهدات معوق به ۱۸ هزار دستگاه رسید.

این مقام مسئول گفت: برای رساندن خودرو به مردم چند راه وجود دارد. روز گذشته حدود ۲۰۰ دستگاه از طریق جاده و ۴۰۰ دستگاه از طریق ریل به دست افراد برسد. افرادی که قصد دریافت خودروی خود درب کارخانه دارند، می‌توانند با مراجعه به کارخانه هر روز از هفته (حتی روز‌های تعطیل) خودروی خود را تحویل بگیرند.

مقیمی در پایان اظهار کرد: یکی از وجوه مشترک بین بیمه ایران و ایران خودرو این است که مشتریان هر دو "مردم" هستند. مشتری می‌تواند خودش انتخاب کند که خواستار خدمات در چه حوزه‌ای است و خودش تصمیم بگیرد که خودرو به چه محلی اعزام شود.

البته مدیرعامل ایران خودرو به انبوه خودروهایی که در کف پارکینگ های این شرکت در شهرهای مختلف خوابیده اند اشاره ای نکرده است که تعداد آنها مسلما از ۱۸ هزار خودروی معوقی که ایشان فرمودند بیشتر می باشد .



نظرات

  • رسول رسول (18 آذر 1399 ساعت 14:33)

    از کجت بفهمیم که خودرو ما در پارکینگ آماده است؟ شماره بدنه و شماره شاسی چک نمیشود؟

  • کاربر کاربر (18 آذر 1399 ساعت 13:41)

    وقتی به عنوان مثال خودرویی مثل پژو پارس که قراره در شهرهای نقاط مرکزی یا جنوب غرب کشور تحویل مشتری بشه رو توی سایت خراسان تولید و انبار میکنن واقعا چقدر برای چنین مشتری امکان پذیر هستش بره از کارخونه ایرانخودرو خراسان ماشینش رو تحویل بگیره ؟