1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. خودروی اشرافی رولز رویس گوست مدل 2021 پا به جاده های هند می گذارد + عکس

خودروی اشرافی رولز رویس گوست مدل 2021 پا به جاده های هند می گذارد + عکس

22 آذر 1399
  • 1

 

نسل بعدی رولز رویس گوست در سپتامبر امسال رونمایی شد.

 گوست به روز شده، راحتی و تجمل را افزایش می دهد. انتظار می رود مدل وارد شده، در چندین شهر برای جلب توجه مشتریان بالقوه در سراسر کشور هند موجود شود.

طبق گزارشات موجود در وب، گوست تنها واحدی است که وارد هند شده است. با مشاهده تصاویر جاسوسی، اندازه گوست جدید بزرگتر شده و مبتنی بر معماری آلومینیومی سفارشی است که تجربه رانندگی ثابت و روان را فراهم می کند. نمای جلو شبیه مدل فعلی است، اما اگر از نزدیک مشاهده کنید، می توانید ببینید جلوپنجره رادیاتور کرومی تجدید نظر شده، چند اینچ بالاتر رفته است. در زیر سپر جلو، ورودی هوا تک قطعه ای به روز رسانی شده است که در هر دو طرف با نوارهای کروم می چرخد.

87.jpg

88.jpg
کابین و فضای داخلی گوست نسبت به رقبای خود برجسته است. برخی از موارد برجسته داخلی، شامل چرم ریز دانه، لهجه های چوبی و فلزی واقعی، سیستم استریو 18 بلندگو، کیلومترشمار دیجیتال، درهای باز شونده الکتریکی، داشبورد روشن و یک تابلوی راهنما با LED های کوچک و یکپارچه است که جلوه ای خیره کننده به آن می دهد.

رولز مجهز به یک موتور بنزینی 6.12 لیتری توئین توربوشارژ V12 با قدرت 563 اسب بخار و حداکثر گشتاور 850 نیوتن متر است. جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک و پیکربندی چهار چرخ متحرک، شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت را در 4.6 ثانیه پر می کند.

86.jpg

 

 نظرات

  • تنهاخدا تنهاخدا (23 آذر 1399 ساعت 18:47)

    ازنمای بیرون معمولیه تقریبا نمای قدیمیه ولی خوب پیشرفته وامروزیش کردن ازداخل حس لوکس ولاکچری داره