1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از هایپرکار جدید فورد با نام تیم فوردزیلا P1 + عکس

رونمایی از هایپرکار جدید فورد با نام تیم فوردزیلا P1 + عکس

4 دی 1399
  • 1

 

شرکت فورد اخیراً از هایپرکار جدید خود با نام تیم فوردزیلا P1 رونمایی کرد.

نکته جالب در مورد این خودرو این است که طراحی آن توسط بیش از ۲۲۰ هزار نفر از جامعه گیمینگ صورت گرفته و از کاپیتان های تیم های کشورهای مختلف در بازی استو کورسا نیز برای ساخت این خودرو که نام خود را از نام تیم رسمی فورد در همین بازی گرفته، مشورت حاصل شده است.

2.jpg

3.jpg

در نهایت این داده ها همگی به مرکز طراحی واحد اروپای شرکت فورد ارسال شده و متخصصان این شرکت تحت رهبری رئیس بخش طراحی واحد اروپای فورد، آمکو لینارت، با استفاده از آن ها خودروی تیم فوردزیلا P1 را تولید کردند.

مدل ساخته شده از این خودروی آینده نگرانه، ۴.۷۳۱ میلیمتر طول، ۲.۰۰۰ میلیمتر عرض و ۸۹۵ میلیمتر ارتفاع دارد. مشخصات فنی و آپشن های این ابرخودروی فوق العاده هنوز رسما اعلام نشده است و علاقمندان بیشماری در جهان در انتظار ورود این خودرو به دنیای واقعی هستند .

4.jpg

5.jpg

این خودرو همچنین در کنار یک شاسی یکپارچه، از پوشش شفاف اتاقک که مختص جت های جنگی است، استفاده می کند.

فوردزیلا P1 بر خلاف دیگر خودروهای مفهومی، دارای طراحی اتاق است که در آن می توان چراغ های هشدار LED، صندلی هایی گود و یک فرمان با صفحه نمایش روی آن را مشاهده کرد.

6.jpg

7.jpg

 

 نظرات

  • تنهاخدا تنهاخدا (5 دی 1399 ساعت 18:15)

    فقط برای جاده های ایران میخوره هرصدمتری چیزی ازش به جاده وچاله هاگیرمیکنه تارسیدن به مقصدفرمان مونده دستت نیمی هم ازشلوارت به آسفالت گیرکرده توایران ماشینهای شاسی بلندومحکم خوبه(محض خنده وشوخی،..ماکجاواین ابرخودروها)