1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. حضور سانگ‌یانگ تیوولی با چهره‌ای جدیدتر در بازار ایران

حضور سانگ‌یانگ تیوولی با چهره‌ای جدیدتر در بازار ایران

12 دی 1399
  • 2

همانطورکه می دانید خودروهای زیادی در گمرک مانده بودند که طی چند ماه اخیر به مرور ترخیص شدند. در این بین اما سانگ یانگ تیوولی ها نیز اخیراً ترخیص شده و حال وارد بازار شده اند.

همزمان با ترخیص خودروهای در گمرک مانده اما، تیوولی فیس لیفت 2020 نیز به بازار راه یافته است.
تیوولی
در نسخه قدیم با جدید تفاوت اساسی در موتور و گیربکس نداشته و بیشتر تغییر چهره یا فیس لیفت داشته است . در اینجا می توانید مشخصات فنی تیوولی در مدل ۲۰۱۸ را مشاهده نمایید .

 این کراس اوور کره جنوبی از نظر ظاهری و در نمای جلو تفاوت هایی با نسخه قبلی دارد و احتمالاً به زودی شاهد تردد نسخه های پلاک شده در سطح کشور باشیم. چراغ های جلو کاملاً تغییر چهره داده اند و خشن تر و جدی تر از گذشته شده اند. طرح سپر و مه شکن های جلو نیز تغییر کرده و حال با خودرویی بروزتر سر و کار داریم.

2.jpeg

5.jpg

سانگ یانگ تیوولی 2020 از فنی تفاوتی نسبت به مدل های کنونی ندارد و به پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی مجهز است که می تواند حداکثر 128 اسب بخار و 160 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. البته استاندارد آلایندگی سانگ یانگ تیوولی 2020 یورو 6 است و جزو بروز ترین خودروهای داخل کشور است.

تیوولی 2020 در داخل کابین نیز تغییرات زیادی دارد و کنسول میانی به کلی تغییر کرده و حال بروزتر و مدرن تر شده است.

3.jpeg

اما کمترین تغییرت تیوولی 2020 در نمای عقب است که چراغ ها و طرح سپر کمی تغییر کرده و نسبت به مدل کنونی کامل تر و پخته تر شده است.

1.jpegنظرات

  • وحید وحید (15 دی 1399 ساعت 13:08)

    خدا ****** کنه بعد 3 سال پول ما دستشون بوده حالا اومده میگن با قیمت روز پول ماشین بدین... یکی از *****مملکت همین رامک خودرو نماینده ماشین هست... پول ما رو به ریال حساب میکنن پول خودشون به دلار... هزاران بار خدا******کنه....

  • رضا رضا (13 دی 1399 ساعت 09:02)

    ما چقدر بدبختیم که کره هنوز که هنوزه پول های بلوکه شده ما رو برنمی گردونه اما باید منتظر دیدن آخرین تولیداتش در کشورمون باشیم !!!