1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. رشد تجاری‌سازی خودروهای ناقص؛ افزایش ۵۰ هزار دستگاهی حمل خودرو از کارخانه

رشد تجاری‌سازی خودروهای ناقص؛ افزایش ۵۰ هزار دستگاهی حمل خودرو از کارخانه

2 بهمن 1399
  • 0

مدیر عامل ایسیکو، از افزایش ۵۰ هزار دستگاهی حمل محصولات ایران‌خودرو طی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و عامل اصلی این افزایش را روند تکمیل و تجاری‌سازی خودروهای ناقص در نیمه دوم سال جاری توسط این گروه صنعتی دانست.

یکی از مشکلات اصلی ایران خودرو در تحویل محصولات آماده به مشتری نبود سیستم حمل و نقل جاده ای برای رساندن خودرو از کارخانه تا شهر مقصد مشتری می باشد و باعث شده است اعتراضات زیادی از طرف مشتری نسبت به شرکت ایران خودرو به وجود بیاید.

 حسین محمدی اظهار کرد: ایسیکو از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۳۳۶ هزار دستگاه خودروی تولیدی را از مبداء هفت سایت تولیدی گروه صنعتی ایران‌خودرو، با استفاده از ناوگان جاده‌ای و ریلی حمل کرده که این تعداد در مقایسه با بازه زمانی مشابه در سال گذشته، حدود ۵۰ هزار دستگاه افزایش داشته است.

مدیر عامل شرکت مهندسی خدمات صنعتی ایران خودرو (ایسیکو)، افزایش روند تجاری‌سازی خودروهای کسری‌دار در نیمه دوم امسال را عامل اصلی افزایش میزان حمل خودروها دانست و گفت: میانگین حمل انجام شده در نیمه نخست امسال حدود ۶۲۰۰ دستگاه در هفته بوده که با افزایش تعداد خودروهای تجاری‌شده و سرعت گرفتن فرآیند تامین پلاک و در نهایت افزایش موجودی خودروهای قابل حمل، شرکت این شرکت اقدامات وسیعی را جهت احیای ناوگان و تجهیز مجدد آن در دستور کار خود قرار داد.

وی با اعلام رسیدن تعداد حمل طی هفته‌های اخیر به مرز ۱۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه در هفته، اعلام کرد: در تلاش هستیم با همکاری معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو و فراهم کردن شرایط مطلوب، حمل خودرو را به ۱۵ هزار دستگاه در هفته برسانیم.

منبع ایسنا


نظرات