1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. درز تصاویر جاسوسی از مرسدس کلاس C در اشتوتگارت آلمان

درز تصاویر جاسوسی از مرسدس کلاس C در اشتوتگارت آلمان

9 بهمن 1399
  • 0

بیش از یک هفته پیش، مرسدس بنز کلاس C با سقف بلند را در یک ماجراجویی زمستانی دیده ایم که برخی از پوشش های استتار خود را در روند کار برداشته است.

عکاسان جاسوسی کلاس C واگن را دوباره مشاهده کرده اند، اما این بار نزدیکتر به مقر مرسدس بنز در اشتوتگارت. به نظر می رسد یک اصلاح در بین دو نمونه اولیه که قبلاً دیده ایم نیز روی آن اعمال شده است.

1.jpg
این نتیجه گیری از این واقعیت حاصل شد که این نمونه اولیه بدون سانروف می باشد، اما دارای شیشه های عقب رنگی و روکش های آینه جانبی مشکی است. این مجموعه همچنین دارای مجموعه ای از چرخ های به همین اندازه است که قبلاً دیده ایم.

به نظر می رسد کلاس C پیکربندی را از کلاس بزرگتر فیس لیفت شده اتخاذ کرده است. این تغییرات به قدری زیاد است که به خودروی جمع و جور جلوه مدرن تری نسبت به مدل فعلی بدهد.

3.jpg
واگن کلاس C ممکن است این روزها مورد آزمایش دقیق قرار بگیرد. از همه مهمتر، ما می دانیم که کلاس C سدان آماده است تا اواخر امسال، مدل W206 را رونمایی کند.

ارائه کلاس C در ایالات متحده هنوز تأیید نشده است، اما باید توجه داشته باشید که این خودروساز برای کاهش هزینه ها، تولیدات خود را در ایالات متحده کاهش داده است.

2.jpg
برای مشاههده مشخصات فنی مدل های موجود از مرسدس بنز کلاس سی در بازار ایران بر روی نام آن کلیک نمایید.نظرات