1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تصاویر جاسوسی از آزمایش فراری پورسانگ شاسی بلند مدل 2021

تصاویر جاسوسی از آزمایش فراری پورسانگ شاسی بلند مدل 2021

28 بهمن 1399
  • 0

فراری در حال کار بر روی یک شاسی بلند برای ورود به خط تولید است.

کمپانی فراری در همه جای دنیا بسیار شناخته شده و پر طرفدار می باشد . در کشور ما محصولات فراری به دلیل ممنوعیت واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی امکان وارد شدن هیچ وقت نداشته اند ولی تنها یک نسخه در ایران با پلاک ملی در حال تردد می باشد که فراری ۴۵۸ ایتالیا مدل ۲۰۱۲ می باشد که می توانید برای مشاهده مشخصات فنی آن بر روی نام آن کلیک نمایید.

4.jpg
 این مدل قرار است در سال 2022 معرفی شود، به احتمال زیاد پورسانگ نامیده می شود. این شاسی بلند برای رقابت با لامبورگینی اوروس ، بنتلی بنتیگا ، استون مارتین DBX و رولزرویس کالینان آماده خواهد شد.


تصاویر جاسوسی جدیدی که در اینترنت به اشتراک گذاشته شده اند، نگاه بهتری به نمونه آزمایشی فراری پورسانگ شاسی بلند می دهند. تیم خودرو هنوز در مرحله پیش تولید است و با استفاده از بدنه مازراتی لوانته، اجزای کمی از عناصر مانند تنظیمات اگزوز چهار تکه و آنچه که به نظر می رسد کاپوت بلندتری در جلو است را به ما می دهد. همانطور که قبلا توسط نشریات ایتالیا اعلام شده بود، این مدل بر اساس یک پلتفرم کاملاً جدید ساخته خواهد شد.

1.jpg
جزئیات مربوط به مشخصات موتور فراری پورسانگ جدید در حال حاضر ناشناخته مانده است، هرچند گزارش ها از وجود موتور 3.9 لیتری توئین توربو V8 در زیر کاپوت خبر می دهد. از آنجا که شاسی بلند یک مدل کاملاً جدید خواهد بود، احتمال وجود یک موتور V12 تمام عیار یا هر نوع موتور الکتریکی نیز قابل رد نیست. این احتمال وجود دارد که فراری پورسانگ شاسی بلند مدل 2021 نیز مجهز به چهار صندلی و سیستم تعلیق قابل تنظیم باشد.

2.jpgنظرات