1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. نماینده مجلس: پیشرفت سایپا در سالهای تحریم های ظالمانه

نماینده مجلس: پیشرفت سایپا در سالهای تحریم های ظالمانه

5 اسفند 1399
 • 3

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فعالیت هایی که در گروه خودروسازی سایپا دنبال می شود بسیار دلگرم کننده است، گفت: سایپا به حدی از رشد و توسعه دست یافته که می تواند به زودی در بازارهای منطقه حضور داشته باشد.

بهزاد رحیمی در بازدید از خط تولید شاهین و مرکز تحقیقات سایپا با اشاره به عملکرد مجموعه سایپا طی چند وقت اخیر، اظهارداشت: بازدید از مرکز تحقیقات سایپا و فرآیند تولید و توسعه، گوياي آن است كه سايپا به واقع تحريم ها را به فرصت تبديل كرده است و با تكيه بر توان داخلي توانسته براي توسعه محصول برنامه هاي اجرايي داشته باشد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طي دو سال اخير، گروه خودروسازي سايپا به دستاوردهاي خوبي رسيده و متحول شده است از اين رو مي توان آينده روشني را براي اين مجموعه متصور بود.

وي با بيان اينكه صنعت خودروسازي به بلوغ رسيده است و مي توان به آنها تكيه كرد، اظهارداشت: يكي از موضوعاتي كه اميدوارم صنعت خودروسازي و به خصوص سايپا به جهت تنوع محصول دنبال كند، صادرات است ما بايد تمام تلاش خود را به كار ببنديم تا بازارهاي منطقه را فتح كنيم.

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اينكه وابستگی خودروسازان و قطعه سازان به خارج به حداقل رسیده است، خاطرنشان كرد: استفاده از ظرفيت و پتانسيل داخلي سبب شده است تا شركت سايپا به سمت طراحي و توليد خودروهاي به روز و با تكنولوژي بالا حركت كند و قطعا اگر تحريم ها نبود چنين امري حاصل نمي شد.

وي با بيان اينكه سايپا به مهندسان داخلي اعتماد كرد و اين امر قابل تقدير است، گفت: واژه ما مي توانيم در خيلي از حوزه ها، پياده سازي شد و يكي از بخش ها كه به خوبي اين مسير را دنبال كرد، سايپا بود.نظرات

 • ssssssss ssssssss (5 اسفند 1399 ساعت 23:55)

  معلومه حالش رو خوش کردند این عمو رو

 • مهدی مهدی (5 اسفند 1399 ساعت 13:44)

  زیرلفظی چی گرفتید چه کسی ازمحصولات سایپا راضیه آماربگیرین کسانی که درتصادفات کشته میشون اگر خودرو ایمنی داشتن کشته نمی شدن واگر این خودرواخوبن چراآقازادهها ومسئولین سوار خودروهای خارجی میشوند؟

 • Ali Ali (5 اسفند 1399 ساعت 12:20)

  پراید به ۱۳۰ ملیون رسیده ،اگه این پیشرفت نیست پس چیه؟؟؟؟!