1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از فراری ۸۱۲ GTS استالونه جنجالی با تیونینگ منصوری + عکس

رونمایی از فراری ۸۱۲ GTS استالونه جنجالی با تیونینگ منصوری + عکس

22 اسفند 1399
  • 0

وقتی‌که خبری از پروژه‌های تیونینگ منصوری پخش می‌شود همه نگران نتیجه نهایی هستیم! زمانی که این تیونر مشهور پکیج افترمارکتی خود را حدود یک سال پیش برای فراری ۸۱۲ سوپرفست منتشر کرد ما به خاطر دست‌کاری کم ظاهر خودرو سورپرایز شدیم. البته این موضوع درباره ۸۱۲ GTS که مشاهده می‌کنید صدق نمی‌کند! این خودرو که استالونه نام گرفته لباسی متفاوت را بر تن کرده است.کلا پروژه های منصوری خاص و منحصر به فرد از آب در می آید و مالکان خود را راضی نگه می دارند. 

Ferrari-812-GTS-Stallone-by-Mansory-2.jpg
منصوری یک کیت بدنه نسبتاً شلوغ از جنس فیبر کربن را برای سوپرکار کانورتیبل و ۱۲ سیلندر فراری توسعه داده است. در بخش عقب یک بال بزرگ دیده می‌شود که ما را به یاد خاطرات دوران کودکی و بازی با نید فور اسپید آندرگراند می‌اندازد. همانند دیگر پروژه‌های منصوری، قطعات آئرودینامیکی متعدد و ورودی‌های هوای گوناگون نیز در این خودرو به چشم می‌خورند.

Ferrari-812-GTS-Stallone-by-Mansory-4.jpg
کابین خودرو تحت تأثیر رنگ آبی بوده و از تریم چرم جدیدی سود می‌برد که همه‌جا بکار رفته است. عناصر سفیدرنگ نیز باعث تعدیل ظاهر کابین شده‌اند. منصوری تریم فیبر کربن و پدال‌های آلومینیومی را نیز به ۸۱۲ GTS افزوده تا این خودرو از حالت استاندارد درآید. رکاب‌های نورانی داخلی هم تکمیل کننده تغییرات هستند.

Ferrari-812-GTS-Stallone-by-Mansory-8.jpg
این تیونر اقدام به دست‌کاری سیستم‌های الکترونیکی پیشرانه کرده و یک سیستم اگزوز با چهار خروجی را نیز روی خودرو نصب کرده است. پیشرانه ۶.۵ لیتری بزرگ فراری که در بخش جلو نصب شده هم‌اکنون قدرت ۸۲۰ اسب بخاری و گشتاور ۷۴۰ نیوتون متری تولید می‌کند که قدرت و گشتاور آن نسبت به حالت استاندارد به ترتیب ۳۱ اسب بخار و ۲۲ نیوتون متر افزایش یافته است. با این تغییرات شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۸۱۲ GTS استالونه به ۲.۸ ثانیه و حداکثر سرعت به ۳۴۵ کیلومتر در ساعت رسیده است.

Ferrari-812-GTS-Stallone-by-Mansory-6.jpg

احتمالاً در آینده نسخه  ۸۱۲ Versione Speciale به عنوان شام آخر نسخه کانورتیبل تولید خواهد شد. این خودرو شاید آخرین محصول فراری با پیشرانه ۱۲ سیلندر تنفس طبیعی در جلو باشد. گفته شده این محصول خاص قدرت فراتر از ۸۵۰ اسب بخار خواهد داشت.

Ferrari-812-GTS-Stallone-by-Mansory-10.jpg

منبع پدال


نظرات