1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. صدرنشینی رنو فلوئنس در رضایت مشتریان از کیفیت خودروها

صدرنشینی رنو فلوئنس در رضایت مشتریان از کیفیت خودروها

5 مرداد 1394
  • 0

بر اساس گزارش منتشرشده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، رنو فلوئنس با گیربکس دستی در صدر کیفیت خودروهای ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون قرار گرفت.

بر اساس گزارش منتشرشده از سوی ISQI، رنو فلوئنس با گیربکس دستی با کسب 774 امتیاز از سقف هزار امتیاز ممکن و چهار ستاره، در صدر رضایت مشتریان از کیفت خودروهای صفر کیلومتر در بازه قیمتی 75 تا 100 میلیون تومانی قرارگرفته است که نشان از اعتماد بالای خریداران این خودرو به کیفیت آن دارد.

اطلاعات این گزارش بر اساس نظرسنجی از مشتریان در سه‌ماهه اول مالکیت خودروها (پیمایش کمتر از 4000 کیلومتر) با سه روش مصاحبه تلفنی، حضوری و مکاتبه‌ای و با خطای نمونه‌گیری 2 درصد و فاصله اطمینان 95% مصاحبه در سراسر کشور انجام‌شده است که رنو فلوئنس با گیربکس دستی توانست در رده قیمتی خود بالاترین میزان رضایت مشتریان را از کیفیت خودرو از آن خود کند و در صدر جدول بنشیند.

رنو فلوئنس در دو مدل دستی و اتوماتیک (CVT باقابلیت تعویض دستی دنده‌ها) با موتوری به قدرت 143 اسب بخار، بر اساس خودروی محبوب رنو مگان و به‌عنوان نمونه‌های صندوق دارد این خودرو عرضه می‌شود و با بهره‌گیری از استانداردهای ایمنی و کیفی رنو توانسته حضور موفقی در بازارهای بین‌المللی داشته باشد. در ایران نیز نگین خودرو به‌عنوان نماینده رنو فرانسه عرضه این خودرو را بر عهده داشته و تاکنون شمار قابل توجهی از این خودرو در بازار داخلی نیز عرضه شده است که نشان از اعتماد مشتریان به فلوئنس و برند رنو دارد. رنو فلوئنس هم‌اکنون توسط نگین خودرو و با شرایط ویژه عرضه می‌شود که فرصت مناسبی برای خرید این خودرو روز اروپایی با شرایط ویژه و با قیمت 74میلیون و 900 هزار تومان است.نظرات