1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. استقبال جالب مشتریان از اولین مرحله فروش خودرو جدید دیگنیتی

استقبال جالب مشتریان از اولین مرحله فروش خودرو جدید دیگنیتی

24 فروردین 1400
 • 4

رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به استقبال گسترده از نخستین طرح فروش دیگنیتی، از فروش مجدد این خودرو در ماه آینده خبر داد.

از صبح امروز ساعت 10 اولین مرحله از فروش نقدی شاسی بلند جدید گروه بهمن آغاز شد و ظرف دقایقی کوتاه ظرفیت در نظر گرفته شده بری برای این خودرو به اتمام رسید.

امیر میرمنصف معاون مدیر عامل و رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن ضمن تشکر از استقبال مشتریان از اولین طرح فروش دیگنیتی گفت: این خودرو به صورت نقد با قیمت هفتصد و چهل و نه میلیون و پانصد هزار تومان در شش رنگ سفید، مشکی، خاکستری گرافیتی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی به فروش رسید که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو رو به رو شد.

وی ادامه داد: ثبت نام و استقبال برای خرید خودروی دیگنیتی گویای آن است که مردم به محصول جدید گروه بهمن اعتماد دارند و به این اطمینان رسیدند که دیگنیتی مطابق با سلایق و علایق آنها و با کیفیت بالا عرضه شده است.

معاون مدیر عامل گروه بهمن اظهار کرد: علیرغم تصویب مجوز پیش فروش دیگنیتی در کمیته خودرو در اسفند ماه سال ۱۳۹۹، به دلیل عدم ابلاغ کتبی موافقت نامه مذکور توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش فروش نداریم و به تدریج خودروهای تولیدی به صورت فروش فوری عرضه می شوند تا هموطنان محترم بتوانند با قیمت قطعی از شرکت بهمن موتور خریداری نمایند.

در همین راستا مرحله دوم فروش در 27 اردیبهشت سال 1400 انجام می شود و به متقاضیان اطمینان می دهیم که طرح های فروش تکرار و این استمرار با جدیت دنبال خواهد شد.

میرمنصف با اشاره به اینکه استراتژی توسعه گروه بهمن بر اساس تمایز است، گفت: سال گذشته مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی کشور در بهمن افتتاح شد که یک مرکز متمایز از سایر خودروسازان است. در زمینه انتخاب خودروها هم همواره این موضوع را لحاظ کردیم و برترین خودروها را با توجه به نیاز بازار و سلایق مشتریان عرضه می کنیم. گروه بهمن همانطور که خدمات متمایز ارائه می دهد، در قیمت فروش هم توجه ویژه به مشتریان دارد و خودروی دیگنیتی را با کمترین سود عرضه کرده است.

گفتنی است دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه شده در داخل کشور می باشد و در فاز نخست تولید، 20 درصد آن داخلی سازی شده است. دیگنیتی از به روزترین فناوری ساخت خودرو بهره می‌برد و امکانات و ویژگی های فنی و ظاهری‌ این خودرو در کنار قیمت بسیار مناسب، آن را از سایر محصولات هم‌رده متمایز کرده است.

ظاهر زیبا و مشتری پسند، قوای محرکه ارتقا یافته و امکانات و تجهیزات فنی، ایمنی و رفاهی دیگنیتی، رانندگی مطمئن و راحتی را تضمین می کند که نخستین فروش این خودرو بر اساس برنامه ارائه شده قبلی به صورت نقد در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ انجام شد.نظرات

 • مرتضی مرتضی (25 فروردین 1400 ساعت 01:02)

  قیمت بسیار مناسب؟!!!

 • علی علی (24 فروردین 1400 ساعت 20:11)

  همه ميدونند که کیفیت خودروهای داخلی پایین وقیمتش هم گران ولی همین که پیش فروش میشه سریع صف می‌کشند ازماست که برماست

 • خرمشهر خرمشهر (24 فروردین 1400 ساعت 15:54)

  دروغ محض.... اگر راست میگن اجازه بدن بازرس مستقل برای میزان فروش ورد کنه...... یکی از ذوستان بنده در بهمن موتور با اطمینان گفت که استقبال نشد و فقط برای بازار گرمی این خبرها را اعلام میکنن

 • شیوا شیوا (24 فروردین 1400 ساعت 14:59)

  مردم همیشه در صحنه و عاشق ایستادن در صف های مختلف اینبار برای خرید خودروی چینی ۷۵۰ ملیونی حماسه افریدند....