1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی ۱۰ خودرویی که در زشتی پرچمدار هستند + عکس

معرفی ۱۰ خودرویی که در زشتی پرچمدار هستند + عکس

26 فروردین 1400
  • 2

اگر به سرچ گوگل بروید و عبارت زشت‌ترین اتومبیل جهان را جست و جو  کنید، پاسخ پونتیاک آزتک یا فیات Multipla خواهد بود، اما گوگل اشتباه می‌کند. بسیاری از اتومبیل‌های زشتی وجود دارد که ظاهر ناخوشایندی دارند. شاید باور اینکه یک خودروی لامبورگینی یا آستون مارتین بتواند در این لیست قرار بگیرد باورنکردنی باشد ولی حقیقت دارد.

 زیبایی شناسی ذهنی‌ترین چیز در مورد یک ماشین است، بنابراین هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. در این گزارش لیستی از خودروهای زشت آمده است. 


1. JENSEN S-V۸

1.jpg

آیا تابحال خودرویی را دیده اید که به نظر برسد، تمام قطعات بدنه آن از خودرو‌های مختلف تهیه شده است؟ جنسن S-V۸ دقیقا این چنین است. به نظر می‌رسد که جنسن به سادگی توسط چند تیکه آهن قراضه ساخته شده ، بدون اینکه مشخص باشد قطعات آن از کجا آمده است. این خودرو یک لاشه ای از خودروهای فرسوده است. 


2. JETSTREAM SC۲۵۰

2.jpg

در فیلم Terminator ۲ ، سارا کانر کابوس، خودرویی را منفجر می کند و فقط اسکلت های این خودرو به جا می ماند. به نظر می‌رسد این خودرو SC۲۵۰ باشد. اسکلتی که در اثر حرارت انفجار هسته‌ای نابود شد.  این ماشین به اندازه کافی سبک طراحی شده است تا قوانین فیزیک را گیج کند. 


3. فیات MULTIPLA

3.jpg

فیات Multipla برای بسیاری از مردم انگلیس زشت‌ترین اتومبیلی است که هر روز می‌بینند. درک اینکه چرا بسیاری از مردم این ماشین را به عنوان زشت‌ترین اتومبیل ساخته شده می شناسند کار سختی نیست، تنها مزیت مثبت Multipla این است که یک ماشین خانوادگی کاملاً کاربردی است. در این خودرو،  یک خانواده ۶ نفره به راحتی جای خواهند گرفت. 


4. PONTIAC AZTEK

4.jpg

Aztek نیز مانند Multipla احتمالاً زشت‌ترین اتومبیلی است که روزانه در جاده ها تردد دارد. برخی می‌گویند Aztek زشت ترین خودرو است، اما در حال حاضر جزو شاسی بلندهای فوق العاده محبوبی است که در بازار وجود دارد.  به گفته طراح ارشد، تام پیترز، او "می خواست وسیله‌ای جسورانه را طراحی کند که برای همه مناسب باشد.


5. بوگاتی ۱۰۱ EXNER GHIA

5.jpg

از نمای عقب، به نظر نمی‌رسد مشکل خاصی در شکل ظاهری این بوگاتی وجود داشته باشد. اما زمانی که از جلو به این خودرو نگاه می کنید، متوجه   زشتی آن می شوید. ظاهر عجیب ، این خودرو را به اتومبیل زشت تبدیل کرده است. 


6. TOYOTA MIRAI

6.jpg

Mirai نوعی اتومبیل است که به نظر می‌رسد متعلق به قرون وسطایی است. این خودرویی کاملا هیدروژنی است و طرفداران خاص خود را دارد. 


7. LAMBORGHINI VENENO

7.jpg

Veneno همان ابرخودرویی است که در لیست زشت‌ترین اتومبیل‌های جهان شناخته می شود. 


۸: MITSUOKA NOUERA

8 (2).jpg

این خودرو نه تنها از نظر ظاهری زشت است، بلکه نام سختی هم دارد و به راحتی نمی توان آن را تلفظ کرد.  بسیاری معتقدند این خودرو یکی از زشت‌ترین اتومبیل‌های کلاسیک آمریکایی است که تاکنون ساخته شده است.


9. بوفوری ژنو

9.jpg

لحظه‌ای تصور کنید که در حال گشت و گذار در نمایشگاه اتومبیل ژنو هستید و از بسیاری از مناظر و شگفتی‌های ارائه شده لذت می‌برید. ناگهان شما از تماشای یک اتومبیل غافلگیر می‌شوید. بوفوری ژنو تنها اتومبیلی است که دارای یک پوزه است.


10. ترمز شوتینگ ASTON MARTIN LAGONDA
10.jpg

به نظر می رسد، استون مارتین لاگوندای دهه ۷۰ یک ماشین زشت و ناپسند بود.  ظاهراً طراح اتومبیل خود را به مدت یک ماه در حفر لاگوندا قفل کرده است. با این حال، زشتی Saloon هیچ تفاوتی با نسخه Shooting Brake سال ۱۹۹۸ توسط شرکت سوئیسی Roos Engineering نداشت. خوشبختانه، فقط یک نمونه از این سبک بدنه ساخته شده است، بنابراین یک احتمال بسیار کمی وجود دارد که شما هرگز از دیدن واقعی آن ناراضی باشید.نظرات

  • کورش کورش (30 فروردین 1400 ساعت 01:54)

    لامبورگینی باید از لیست خارج شود و خودروی سیناد خودمان به آن اضافه شود

  • سیدجعفرکاظمی سیدجعفرکاظمی (26 فروردین 1400 ساعت 20:14)

    چرا ال 90 خودمان را معرفی نکردید؟