1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی کیا فورته(سراتو) مدل 2022 در کره جنوبی به عنوان K3 + عکس

معرفی کیا فورته(سراتو) مدل 2022 در کره جنوبی به عنوان K3 + عکس

29 فروردین 1400
  • 0

کیا فورته یکی از آن خودروهایی است که بندرت می توانیم درباره اش صحبت کنیم، زیرا این روزها همه چیز مربوط به خودروهای شاسی بلند و الکتریکی است.

کسا فورته همان سدان مهروف شرکت کیا یعنی سراتو می باشد که در برخی از بازارهای خارجی به این نام شناخته می شود.

 این سدان جمع و جور که با نام K3 شناخته می شود، بار دیگر خبرساز می شود. رونمایی اولیه کامل قرار است در تاریخ 20 آوریل برگزار شود. حالا تصویری از این خودرو منتشر شده است که برخی جزئیات درون و بیرون خودرو را به نمایش می گذارد.

12.jpg

بارزترین تغییر در قسمت جلویی است که KDM-spec K3 دارای چراغ های جلو طراحی شده با یک نشان نور LED جدید است. ما همچنین متوجه طراحی جدید آرم شرکت و یک جلوپنجره گسترده تر شده ایم که اکنون تا چراغ های جلو گسترش یافته است.

طراحان کیا همچنین سپر جلو را با دادن ورودی های هوای جدید به آن با حاشیه مشکی براق تغییر داده اند، در حالی که در جلوپنجره پایین تر، نوارهایی از چراغ های LED روز وجود دارد.

به استثنای آنچه که به نظر می رسد یک صفحه نمایش بزرگ اطلاعات و سرگرمی است، کیا در حال اجرای تغییراتی در فضای داخلی است. بازهم، این خیلی تعجب آور نیست، با توجه به اینکه این فقط یک فیس لیفت است، به این معنی که بیشتر تجدیدنظرها - جدا از نمایشگر بزرگتر - به روکش های مختلف محدود می شوند. فرمان مانند گذشته است اما نشان جدید کیا روی آن ثبت شده است.

2022-kia-k3-kdm.jpgنظرات