1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از کراس اوور جنسیس GV60تمام الکتریکی درماه ژوئن + عکس

رونمایی از کراس اوور جنسیس GV60تمام الکتریکی درماه ژوئن + عکس

10 اردیبهشت 1400
  • 0

یک سال پیش، جنسیس طیف وسیعی از خودروهای خود را به نمایش گذاشت.

این شرکت به زودی با اولین GV60 وارد عرصه خودروهای الکتریکی می شود. عکس های جاسوسی چندین بار این کراس اوور را در حال آزمایش نشان داده است، اما اکنون به نظر می رسد که ما به سرعت به تاریخ رونمایی آن نزدیک می شویم. گزارش های جدید نشان می دهد که جنسیس GV60اولین بار در ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

این اخبار حاکی از چندین گزارش قبلی است که نشان می دهد این شرکت مدل را امسال رونمایی می کند.

22.jpg

جنسیس هیچ اطلاعاتی درباره خودروی الکتریکی جدید منتشر نکرده است، اگرچه ما می توانیم به آیونیک 5و EV6 نگاهی بیندازیم تا بتوانیم تصوری از آنچه انتظار داریم داشته باشیم. GV60 احتمالاً حدود 300 مایل (482 کیلومتر) برد از WLTP قابل قبول اروپا را ارائه می دهد و انتظار می رود رتبه پایین تری در ایالات متحده داشته باشد.

 جنسیس احتمالاً آن را در تنظیمات مختلفی ارائه می دهد، هر دو چرخ عقب و چهار چرخ متحرک به همراه اندازه های مختلف باتری و توان خروجی. همچنین می تواند سریع باشد، زیرا EV6 GT می تواند فقط در 3.5 ثانیه 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) را طی کند.

جنسیس GV60 را در زیر استتار ضخیم پنهان کرده است که طراحی کراس اوور را از چشم ها دور نگه داشته است، هرچند که باید با سایر مدل های جنسیس که اخیراً نشان داده شده مطابقت داشته باشد. عکس های جاسوسی داخلی دو صفحه نمایش بزرگ روی صفحه را نشان می دهد، که مشابه آنچه در فضای داخلی کیا و هیوندای دیده می شود، است.

24.jpgنظرات