1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار طراحی فورد موستانگ الکتریکی کوپه مدل 2030 + عکس

انتشار طراحی فورد موستانگ الکتریکی کوپه مدل 2030 + عکس

16 خرداد 1400
  • 0

طبق برخی شایعات، فورد نسل دیگری از ICE موستانگ خود را در حدود سالهای 2022 - 2023 به بازار عرضه خواهد کرد.

با توجه به روندی که امروز با سرکوب موتورهای درونسوز توسط دولت ها پیش می رود، تقریباً می توان گفت که فورد موستانگ مدل 2030 یک خودروی اسپرت کاملاً الکتریکی خواهد بود. فورد هیچ اشاره ای به نام موستانگ پلاگین آینده نکرده است.

2030-ford-mustang-e1-concept (1).jpg

با این حال، فورد مجموعه ای از طرح ها را حمایت کرد که یک از آنها طراحی مجدد موستانگ به عنوان یک خودروی الکتریکی اسپرت و قرار دادن آن در یک بخش جدید بود. یکی از طراحانی که چالش انجام آن را به عهده گرفت، تایلر کوون بود که با الهام گرفتن از موستانگ آن را به صورت یکپارچه با سیستم عامل کاملاً الکتریکی ارائه داد.

15.jpg

او آن را موستانگ E1 2030 می نامد و عالی به نظر می رسد. او الهام زیادی از اصل موستانگ کانسپت 1 گرفت. او نه تنها برخی از نشانه های طراحی کانسپت 1 را طراحی مجدد کرد، بلکه موستانگ خود را نسبت به نسل فعلی مدل کوچکتر کرد.

2030-ford-mustang-e1-concept (2).jpg
این یک طرح ترکیبی عالی از ایده های یکپارچه سازی و آینده نگرانه است و تلاشی کاملاً معتبر در راستای تولید یک موستانگ الکتریکی در آینده نزدیک است و از آنجایی که تایلر اشاره کرد این خلاقیت توسط فورد حمایت می شود، مشخص است که تولید کننده ایده های تازه ای را می خواست تا ببیند خودروی اسپرت موستانگ کاملاً الکتریکی می تواند چگونه باشد.

 نظرات