1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. BYD تانگ پر حاشیه، به کارخانه کارمانیا رسید + عکس

BYD تانگ پر حاشیه، به کارخانه کارمانیا رسید + عکس

شمارش معکوس برای عرضه محصول جدید BYD به بازار ایران + عکس
22 خرداد 1400
  • 0

بر اساس تصاویری که دقایقی قبل منتشر شد نخستین نمونه BYD Tang بنزینی وارد کارمانیا شده است.

مدتی قبل بر اساس اسناد منتشر شده گمرک مشخص شد که دو دستگاه BYD Tang مدل 2021 برای انجام تست های فنی ثبت سفارش شده اند و اکنون شاهد ورود این محصول جدید و جنجالی به کارمانیا برای آغاز تست ها هستیم. 

تانگ بنزینی از پیشرانه دو لیتری توربو طراحی شده توسط BYD بهره می برد که ضمن بهره گیری از سیستم تزریق سوخت مستقیم GDI در دو نسخه با قدرت های 192 و 205 اسب بخار قابل عرضه است. همچنین در هر دو نسخه تانگ حداکثر گشتاور آن به 320 نیوتون متر می رسد که در مجموع تانگ را به یکی از قدرتمندترین خودروهای تازه وارد به کشور بدل می کند. 

تانگ با طول حدود 4.9 متر و ارتفاع 1.7 متر در زمره بزرگترین کراس اوور های بازار قرار می گیرد و امکان عرضه در نسخه های 5 یا 7 سرنشینه را دارد. این کراس اوور جدید همچنین برای انتقال قدرت به محور جلو به گیربکس 6 سرعته اتوماتیک مجهز شده است.

بازه قیمتی تانگ از 20 تا 27 هزار دلار است و به احتمال زیاد در فاز نخست به مشتریان تعهدات معوق کارمانیا اختصاص پیدا کند. هنوز اطلاعاتی از جزئیات دیگر نسخه نهایی تانگ برای بازار ایران منتشر نشده است و به محض دریافت اطلاعات تکمیلی این جزئیات اطلاع رسانی خواهد شد.

2.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpgنظرات