1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. لو رفتن مشخصات و تصاویر کیا تلوراید مدل ۲۰۲۲

لو رفتن مشخصات و تصاویر کیا تلوراید مدل ۲۰۲۲

29 خرداد 1400
  • 0

کیا تلوراید تنها چند سال است که در بازار حضور دارد و کره‌ای‌ها برای مدل سال ۲۰۲۲ این خودرو تغییرات وسیع یا حتی فیس لیفتی ملایم را تدارک ندیده‌اند اما در صورتی که اطلاعات منتشر شده صحیح باشند به راحتی خواهیم توانست این خودرو را از مدل‌های سال پیش تشخیص دهیم.

تلوراید بزرگ ترین شاسی بلند ۷ نفره شرکت کیا می باشد که از آخرین امکانات و فناوریهای شرکت کیا برخوردار می باشد.

گفته می‌شود تلوراید ۲۰۲۲ دارای برخی تغییرات در بدنه از جمله لوگوی جدید کیا خواهد بود. این لوگوی جدید در مرکز جلوپنجره تلوراید خواهد نشست و کاملاً هم در معرض دید خواهد بود چراکه جلوپنجره تلوراید ۲۰۲۲ رنگ مشکی به خود خواهد گرفت. این جلوپنجره در مدل‌های LX تریم کروم خواهد داشت و دیگر تریم ها از نوار کروم ساتین در اطراف جلوپنجره استفاده خواهند کرد. البته مدل نایت فال ادیشن در همه نقاط جلوپنجره رنگ تیره خواهد داشت.

2022-telluride-kia-3.jpg
البته اخبار بزرگ‌تر به کابین اختصاص دارند. اگر اخبار منتشر شده درست باشند خریداران تلوراید می‌توانند انتظار تجهیزات بیشتری همچون نمایشگر لمسی ۱۰.۲۵ اینچی با عملکردهای بیشتر را داشته باشند. همچنین ناوبری، کنترل تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای، کروز کنترل هوشمند و دستیار رانندگی کیا در بزرگراه نیز به‌صورت استاندارد در همه تریم‌ها وجود خواهند داشت. انتظار نمی‌رود کیا تا زمان معرفی رسمی تلوراید ۲۰۲۲ صحت این اطلاعات را تائید کند.

البته دلیلی برای رد این اطلاعات وجود ندارد زیرا قطعاً کیا لوگوی جدید خود را در محصولات بیشتری بکار خواهد برد. از نظر تجهیزات نیز تلوراید پیش از این شاسی‌بلند بسیار محبوبی بوده و اضافه کردن تجهیزات بیشتر برای حفظ روند موفقیت این خودرو منطقی به نظر می‌رسد.

kia-telluride-leaked-images-front.jpg
یکی از نقاط مبهم درباره تلوراید ۲۰۲۲ قیمت این خودرو است که با توجه به افزوده شدن تجهیزات استاندارد بیشتر احتمالاً این خودرو افزایش قیمت خواهد داشت مخصوصاً اینکه برخی نمایندگی‌های کیا قبلاً این خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به قیمت رسمی عرضه کرده‌اند.

منبع پدال


نظرات