1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ثبت نام جدید در کنار تأخیر 5 ماهه در تحویل وانت های سایپا قبلی

ثبت نام جدید در کنار تأخیر 5 ماهه در تحویل وانت های سایپا قبلی

30 خرداد 1400
  • 1
  • 1188

یکی از برندگان قرعه‌کشی محصولات سایپا گفت: قرار بود وانت پادراپلاس را سه ماهه تحویل دهند، ولی با گذشت بیش از 5 ماه از اتمام این موعد، هنوز خودرویی به خریداران تحویل داده نشده است.

این در حالی می باشد که دور جدید ثبت نام وانت های زامیاد که شامل پادرا و نیسان وانت می باشد انجام گرفته است ولی فعلا خبری از تحویل خودروهای فروخته شده قبلی نیست. 

 

قره‌بای پرویزی، یکی از برندگان قرعه‌کشی سایپا در استان گلستان با بیان اینکه 21 آبان سال گذشته برای خرید وانت پادراپلاس ثبت‌نام کردم و در قرعه‌کشی برنده شدم، اظهار داشت: قرار بود، این خودرو حداکثر طی سه ماه (یعنی نهایتا تا پایان بهمن ماه) تحویل داده شود، اما با گذشت بیش از 5 ماه از اتمام مهلت تحویل خودرو، هنوز وانتی به ما تحویل نداده‌اند و فقط می‌گویند که منتظر باشید.

وی با بیان اینکه آبان سال گذشته بیش از 180 میلیون تومان به حساب سایپا پرداخت کردیم، تصریح کرد: ظاهراً سایپا بر سر پلاک شدن این خودرو با سازمان محیط زیست و نیروی انتظامی مشکل دارد و به همین دلیل هنوز خودرو به خریداران تحویل داده نشده است.

پرویزی با بیان اینکه در قرارداد خرید خودرو، جریمه تأخیر لحاظ شده است، گفت: سایپا می‌گوید خودرو را برای خریداران فاکتور کرده، ولی به دلیل اینکه پلاک نمی‌شود، به مشتریان تحویل داده نشده است، در واقع این خودرو را فاکتور کرده‌اند تا مبلغ جریمه بیشتری بابت تأخیر در تحویل به مشتریان نپردازند.

منبع فارسنظرات

  • عبدالملکی عبدالملکی (30 خرداد 1400 ساعت 13:23)

    با سلام ما در اردیبهشت 1399 برنده خودرو شاهین از شرکت سایپا شدیم که قرار بود تا دی و نهیایتاً بهمن 1399 تحویل دهند متاسفانه پنج ماه از آن تاریخ گذشته و خبری از تحویل خودرو نیست و تازه می گویند رنگ انتخابی شما قابل مشکی تحویل نیست و مواد رنگ های غیر سفید را نداریم و باید رنگ انتخابی را به سفید تغییر دهید تا باز در نوبت بمانید برای تحویل این در حالی است که 13 ماه قبل مبلغ پیش پرداخت هشتاد میلیون را بدون سود گرفته اند و دو ماه هم است تمام وجه خودرو را واریز کرده ایم .