1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. عرضه ولوو V90واگن در ایالات متحده متوقف می شود + عکس

عرضه ولوو V90واگن در ایالات متحده متوقف می شود + عکس

22 تیر 1400
  • 0

ولوو V90 که حقیقتا یکی از زیباترین واگن های مدرن است، دیگر در ایالات متحده ارائه نمی شود.

این مارک سوئدی متعلق به جیلی تصمیم گرفته است که نسخه عادی واگن متوسط​​خود را متوقف کند، اما همچنان به فروش کراس کانتری با ویژگی های طراحی شاسی بلند مانند خود ادامه خواهد داد.

17.jpg
حقیقت این است که تعداد کمی از مردم V90 عادی را از دست می دهند زیرا فروش آن أصلا چشمگیر نبود. ولوو این کار را از همان ابتدا با تصمیم به فروش واگن معمولی فقط از طریق سفارش ویژه انجام داد. به عبارت دیگر، از زمان عرضه آن در چهار سال پیش، هیچ یک از فروشندگان این خودرو را در موجودی خود نداشته اند و مشتریان مجبور شده اند سفارش دهند و با صبر و حوصله منتظر تحویل باشند. این داستان متفاوت با کراس کانتری است زیرا این خودرو در لیست محصولات بسیاری از فروشندگان موجود است.

18.jpg

هنگامی که نسل فعلی V90 در اوایل سال 2017 به بازار عرضه شد، معاون رئیس ارتباطات ولوو ایالات متحده، دین شاو، گفت که کراس کانتری به طور معمول از مدل معمولی با نسبت "چهار، پنج، شش به یک" پیشی می گیرد.

شایان ذکر است که واگن کوچکتر V60 در ایالات متحده موجود خواهد بود، بنابراین اگر به دنبال یک ولوو با سقف بلند هستید، V60 با قیمت 40 هزار و 950 دلار شروع می شود. یکی دیگر از مدل های آسیب پذیر در ایالات متحده، سدان S90 است. بنابراین هنوز هم گزینه های دیگری برای تهاجم کراس اوور و شاسی بلند وجود دارد.نظرات