1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. عرضه اولین مدل از شاسی بلندهای لندرور رنجرور ایووک L در چین + عکس

عرضه اولین مدل از شاسی بلندهای لندرور رنجرور ایووک L در چین + عکس

28 تیر 1400
  • 0

چین به داشتن نسخه های شاسی بلند از چندین مدل معروف است.

حالا این کشور یک نسخه شاسی بلند به نام رنجرور ایووک L دریافت می کند.

22.jpg

ایووک Lبا ابعاد 4531 میلی متر (178 اینچ) طول نسبت به نمونه استاندارد خود که ابعاد آن 4371 میلی متر (172 اینچ) است، به طور قابل توجهی طولانی تر است. بدنه و فاصله محوری کشیده البته به فضای عقب بزرگتر تبدیل می شود که گفته می شود 125 میلی متر افزایش یافته است (4.9 اینچ). لندرور گفت که این افزایش اندازه به مسافران اجازه می دهد تا با استفاده از صندلی های عقب قابل تنظیم الکترونیکی که تا هفت درجه به عقب خم می شوند، کشش بیشتری داشته باشند.

20.jpg
تمام واحدهای ایووک Lهمچنین به عنوان تجهیزات استاندارد با کیت های ورزشی R-Dynamic و چرخ های 20 اینچی ارائه می شوند. جدید ایووک دور برد Lدر حال فروش است که نسخه اول آن با برچسب قیمت پیش فروش 430 هزار یوان یا حدود 66 هزار و 450 دلار با نرخ ارز فعلی همراه است.

نکته قابل توجه این است که هنوز مشخص نیست که آیا ایووک Lدر بازارهایی غیر از چین نیز ارائه می شود یا خیر.

24.jpg
بازار چین به داشتن نسخه های شاسی بلند از تعداد زیادی خودرو معروف است. دلیل آن این است که بازار این همان چیزی را می طلبد که خودروسازان به طور انحصاری برای یکی از مهمترین بازارهای خودرو در جهان خودرو تولید می کنند.

بیوک انویژن نسخه پلاس را در چین دریافت می کند، در حالی که فولکس واگن ID.6ابتدا در آنجا رونمایی شده است. مرسدس همچنین نسخه شاسی بلند کلاس E را معرفی کرده است، در حالی که بی ام و 5سری Li نیز برای جمهوری خلق چین اختصاص یافته بود.

land-rover-range-rover-evoque-l.jpgنظرات