1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. مشخص شدن قیمت خودروی جدید بی وای دی تانگ + جزئیات

مشخص شدن قیمت خودروی جدید بی وای دی تانگ + جزئیات

8 مرداد 1400
 • 3

طبق اعلام نمایندگی های این خودروسازی، حدود قیمت این خودروها به صورت غیرقطعی مشخص شده و برای بی وای دی تانگ حدود 1 میلیارد و 185 میلیون تومان و برای بی وای دی F3 حدود 488 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

همانطورکه از قبل اعلام شده بود، حواله داران خودروی بی وای دی S7 می توانند در نمایندگی های مجاز شرکت کارمانیا، حواله های خود را به نسخه های جدید تبدیل کنند. نسخه هایی که در آن از دو خودرو نام برده شده و می توانند خودروی بی وای دی تانگ و یا بی وای دی F3 را انتخاب کنند.

26.jpg

اما نکته جالب اینجاست که طبق اعلام نمایندگی های این خودروسازی، حدود قیمت این خودروها به صورت غیرقطعی مشخص شده و برای بی وای دی تانگ حدود 1 میلیارد و 185 میلیون تومان و برای بی وای دی F3 حدود 488 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است. اما با توجه به اینکه قیمت ها غیرقطعی هستند، بی شک احتمال تغییر این قیمت ها در زمان ارسال دعوت نامه است.

اما نکته دیگر که در این قراردادهای جدید ذکر شده، زمان تحویل خودروها است که در حقیقت زمان مشخصی بیان نشده اما طبق اعلام منابع آگاه، احتمالاً از 6 ماه آینده تحویل این خودروها آغاز خواهد شد.

تابحال تنها نمونه هایی از خودروی بی وای دی تانگ توسط کارمانیا به کشور وارد شده و این شرکت در حال انجام مراحل اولیه برای تولید نسخه تانگ در ایران است، اما به نظر می رسد که زمان زیادی برای کسب مجوزهای لازم و همچنین رسیدن قطعات به خط تولید کارمانیا در پیش باشد و شاید بهتر باشد که حواله دارها زمان بیشتری را برای تحویل این خودروها در نظر داشته باشند. در هر صورت این راه طولانی تولید خودرو در ایران، راهی پر فراز و نشیب است که حتی ممکن است در هر قسمتی این روند متوقف و یا با سرعت بسیار کم پیش رود اما امیدواریم بالاخره این داستان حواله های کارمانیا حل شود و مشتریان به خودروهای خود برسند.

24.jpg

23.jpg

25.jpgنظرات

 • منصور منصور (10 مرداد 1400 ساعت 00:43)

  خدا لعنتشون کنه و به بدترین روز بیفتند
  اس ۷را قرار بود با قیمت ۱۴۰میلیون تحویل بدن
  نصف پولش را گرفتی و حالا با قیمت ۱میلیارد و...... تومان میخان تحویل بدن تو روحت ***** ومسولان بی وجدان و بی لیاقتش

 • فریب خورده کارمانیا فریب خورده کارمانیا (8 مرداد 1400 ساعت 07:06)

  لعنت به کارمانیا که با فریب و نیرنگ خیلی شیک و مجلسی به اسم ثبت نام خودرو پول مردم رو به جیب میزنه. بترسید از اون روزی که حق این مردم دامن شما رو بگیره، بترسید از روزی که گرمی آهی که روانه آسمون میشه خانه و کاشانه شما رو به آتش بکشه. اگر این نظام حق مردم رو از شما و خانواده شما نگیره، بی تردید قانون طبیعت شما رو بی نصیب نخواهد گذاشت. وجدان خوابتان را بیدار کنید و بیش از این حق مردم را نخورید.

 • مالباخته کارمانیا مالباخته کارمانیا (8 مرداد 1400 ساعت 06:58)

  هیچگونه نمیشه به یک شرکت دزد و کلاهبرداری همچون ****** که زیر نقاب کرمان خودرو هست اعتماد کرد
  از اون ************** و ***************** که بیش از ۳ سال پول مشتری‌های بیچاره رو گرفتند و سودهای آنچنانی کردند بعد بهانه تحریم آوردند. فعلا که حکم زندان و توقیف اموال این شرکت از سوی بیشتر مشتریان رو قاضی حکم کرده و دنبال اجرای حکم به زودی سرنوشتشان مشخص است.