1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. به زودی کیا سول الکتریکی نسخه بوردمستر عرضه می شود + عکس

به زودی کیا سول الکتریکی نسخه بوردمستر عرضه می شود + عکس

20 مرداد 1400
  • 0

کیا سول الکتریکی نسخه بورد مستر یک خودروی نوآورانه است و کمپانی کیا قصد دارد یک خودروی الکتریکی متمرکز بر خارج از جاده را آماده کند و امیدوار است است که موج سواران را به سمت امواج خروشان ببرد.

 برای ظاهری مقاوم تر و استوارتر، سیستم تعلیق مجهز شده است به بالابر 3.0 اینچی (7.62 سانتی متر) . علاوه بر این، مسیر جلو 4.3 اینچ (110 میلی متر) و مسیر عقب 4.5 اینچ (115 میلی متر) افزایش می یابد. کیا مجموعه ای از چرخ های فولادی 16 اینچی با رنگ سفید را با لاستیک های ماسه ای و قطر 30 اینچ همراه این خودروی جدید کرده است.

15.jpg

روی سقف یک قفسه فولادی وجود دارد. آنجا دو تخته موج سواری وجود دارد. این منطقه همچنین شامل یک پنل خورشیدی است که امکان استفاده از وسایل الکترونیکی کوچک را بدون استفاده از باتری اصلی الکتریکی فراهم می کند. همچنین، قفسه دارای دو نورافکن LED است.

پیشرانه به صورت قبل باقی می ماند. این خودرو 201 اسب بخار قدرت (150 کیلووات) و 291 پوند فوت (395 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. یک باتری 64 کیلووات ساعت وجود دارد. از آنجا که این یکبار مصرف است، کیا برآورد محدوده ای ندارد.

17.jpg

کیا رنگ بوردمستر نسخه را به رنگ نپتون آبی متالیک رنگ آمیزی کرده و سقف آن مشکی است. برچسب های سفید روشن، کنتراست رنگی به نمای بیرونی می بخشد.

صفحه نمایش 10.25 اینچی اطلاعات و سرگرمی و پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو وجود دارد. استریوی هارمن کاردون با 10 بلندگو باعث می شود موسیقی عالی به نظر برسد.نظرات