1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. اعلام قیمت‌ نسل جدید نیسان فرونتیر، فقط کمی گران‌تر از سانتا کروز + عکس

اعلام قیمت‌ نسل جدید نیسان فرونتیر، فقط کمی گران‌تر از سانتا کروز + عکس

27 مرداد 1400
  • 0

نیسان نسل جدید پیکاپ میان سایز فرونتیر را در فوریهٔ امسال رونمایی کرد و حالا قیمت آن‌را اعلام کرده که از ۲۷,۸۴۰ دلار برای تیپ S کینگ کب (یک‌ونیم کابین) ۴×۲ آغاز می‌شود.

 این یعنی پیکاپ نیسان تنها کمتر از ۴ هزار دلار از هیوندای سانتا کروز گران‌تر است. نیسان فعلاً قیمت دیگر تیپ‌ها و نسخه‌های فرونتیر را اعلام نکرده اما میدانیم که نسخهٔ کینگ کب در مدل‌های محرک عقب (۴×۲) و چهارچرخ محرک (۴×۴) در دو تیپ S و SV ارائه می‌شود.

Nissan-Frontier-3.jpg

نسخهٔ کرو کب یا همان دو کابین هم مثل نسخهٔ کینگ کب در تیپ‌های S و SV و به‌صورت ۴×۲ یا ۴×۴ قابل خریداری خواهد بود. بااین‌حال، درحالی‌که نسخهٔ کینگ کب با اتاق بار ۱۸۰ سانتی‌متری ارائه می‌شود، نسخهٔ کرو کب در دو مدل کوتاه و کشیده قابل انتخاب است که اتاق بار مدل کوتاه ۱۵۰ سانتی‌متر و مدل کشیده ۱۸۰ سانتی‌متر است. علاوه بر این، فرونتیر کرو کب در نسخه‌های آفرودی PRO-X و PRO-4X هم ارائه می‌شود که البته این نسخه‌ها فاقد مدل کشیده هستند و فقط در مدل کوتاه قابل خریداری هستند.

Nissan-Frontier-4.jpg

نیسان همچنین سه پکیج مختلف را هم برای فرونتیر ارائه کرده است. پکیج پریمیوم با قیمت ۲,۷۹۰ دلار و پکیج راحتی با قیمت ۱,۹۹۰ دلار برای دو تیپ SV و PRO قابل سفارش هستند اما پکیج تکنولوژی که ۹۹۰ دلار قیمت دارد را می‌توان برای هر سه تیپ S، SV و PRO سفارش داد. 

نسل جدید فرونتیر به یک پیشرانهٔ ۳.۸ لیتری V6 مجهز شده که ۳۱۰ اسب بخار قدرت و ۳۸۰ نیوتن متر گشتاور دارد. انتقال نیروی این موتور هم از طریق یک گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک صورت می‌گیرد. فرونتیر جدید از ماه سپتامبر راهی نمایندگی‌های فروش در ایالات‌متحده خواهد شد.

 

منبع پدال


نظرات