1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. درز جدیدترین تصاویر جاسوسی از نسل جدید رنجروور

درز جدیدترین تصاویر جاسوسی از نسل جدید رنجروور

2 شهریور 1400
  • 0

نسل جدید رنجروور تاکنون بارها در حال آزمایش رؤیت شده و انواع مختلفی از آن مثل کشیده و پلاگین‌هیبریدی در جاده‌های عمومی دیده شده‌اند. با گذشت زمان اما به‌تدریج پوشش‌های استتاری این خودرو کاهش یافته و طراحی تکاملی آن مشخص‌تر شده است. این موضوع در مورد جدیدترین تصاویر جاسوسی از رنجروور هم کاملاً صدق می‌کند زیرا این تصاویر واضح‌ترین نما را از طراحی این خودرو نشان می‌دهند.

Range-Rover-4.jpg
این موضوع کاملاً منطقی است زیرا رونمایی رسمی رنجروور جدید به‌احتمال‌زیاد تا پیش از پایان امسال انجام خواهد گرفت و معمولاً هرچه به زمان رونمایی نزدیک می‌شویم پوشش‌های استتاری خودروهای آزمایشی کمتر می‌شود؛ بنابراین حالا در رنجروور هم همهٔ قسمت‌های غیرواقعی بدنه حذف شده و می‌توان جزئیات بیشتری از طراحی این شاسی‌بلند لوکس بریتانیایی را مشاهده کرد. به‌عنوان‌مثال، ورودی هوای تکی در جلو که کل عرض سپر را پوشش داده کاملاً قابل‌مشاهده است علاوه بر این، به نظر می‌رسد چراغ‌ها و جلوپنجره هم نسبت به قبل باریک‌تر شده و حالا نمای مدرن‌تری مشابه ولار ایجاد کرده باشند.


اما در نسل جدید رنجروور ابعاد و تناسبات نسل کنونی که در سال ۲۰۱۲ رونمایی شد کاملاً حفظ خواهد شد. بنابراین در نسل جدید هم شاهد اتاق بزرگ و خط کمر صاف خواهیم بود که از ویژگی‌های همهٔ نسل‌های رنجروور هستند. بااین‌حال، طراحی بخش عقبی خودرو تغییرات بزرگ‌تری را تجربه کرده است زیرا به نظر می‌رسد چراغ‌ها برخلاف نسل کنونی، زیر شیشهٔ عقب جای گرفته باشند. بااین‌حال در اینجا هم اوورهنگ کشیدهٔ عقب و درب صندوق دوتکه همچنان حفظ شده است.

Range-Rover-3.jpg
علیرغم طراحی بیرونی تکاملی و مشابه نسل قبلی، رنجروور جدید روی پلت‌فرم کاملاً جدید MLA ساخته شده و نسخه‌های الکتریکی‌شدهٔ بیشتری شامل هیبریدی خفیف، پلاگین‌هیبریدی و تمتم الکتریکی ارائه خواهد کرد. همچنین رنجروور در نسل جدید، مثل برادر کوچک‌تر خود یعنی رنجروور اسپرت، نسخهٔ پرفورمنس SVR هم خواهد داشت. طبق شایعات، این نسخه به پیشرانهٔ ۴.۴ لیتری V8 توئین توربوی ب‌ام‌و مجهز خواهد شد. گفته می‌شود رونمایی رسمی نسل جدید رنجروور در اواخر امسال انجام خواهد گرفت.

منبع پدال


نظرات