1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. قدردانی پلیس از دادستان برای تایید سندیت برگ سبز خودرو

قدردانی پلیس از دادستان برای تایید سندیت برگ سبز خودرو

17 شهریور 1400
  • 0

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تماس‌های مردمی معطوف به تقدیر و تشکر از پلیس مبنی بر بحث سند سبز به عنوان سند رسمی بود و باید از دادستان کل کشور تشکر کرد.

سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید از سامانه ۱۹۷ گفت:با توجه به نیاز و درخواست مردم هر زمان که لازم باشد در مرکز ۱۹۷ حاضر می شویم و تلاش داریم نیاز‌های مردم را برطرف کنیم.

وی افزود: تماس‌هایی که امروز با این سامانه گرفته شد بیشتر معطوف به تقدیر و تشکر از پلیس مبنی بر بحث سند سبز به عنوان سند رسمی بود و باید از دادستان کل کشور تشکر کرد وی به موضوع ورود کرد و این مشکل که از دیر باز با وجود رای دیوان و کمیسیون اصل 90 وجود داشت با ورود دادستان کل کشور برطرف شد

سردار هادیانفر گفت: آنچه که به پلیس ابلاغ شده با توجه به شرایط قرمز و نارنجی در اکثر شهر‌ها و این که مراکز شماره گذاری در گروه ۲ صنوف قرار دارند این است که باید ۵۰ درصد ظرفیت پذیرش روزانه داشته باشیم؛ در طول روز پلیس با افزایش ۲ ساعته کاری سعی کرد این مشکل را برطرف کند.

وی ادامه داد: محل احراز محل سکونت از مراکز حذف و به پلیس +۱۰ واگذار کرده‌ایم و امید داریم که طی چند روز آینده مراکز نوبت دهی نظم بیشتری بگیرند و باتوجه به اینکه این مراکز به خاطر کرونا ۲ ماه و نیم به تعطیل بودند تراکم زیادی صورت گرفته است.

وی درباره بخشودگی جرایم هم گفت: مجلس شورای اسلامی به درخواست پلیس راهور تمام جرایم تا پایان سال ۱۳۹۹ را به اصل جریمه بازگردانده است و تا دی ماه ۱۴۰۰ فرصت برای پرداخت وجود دارد و شهروندان ازاین فرصت استفاده کنند چرا که در پایان دی ماه ۱۴۰۰ جرایم به میزان دو برابری خود باز می‌گردند.نظرات