1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. لندروور دیفندر مدل ۲۰۲۲ باند ادیشن معرفی شد + قیمت

لندروور دیفندر مدل ۲۰۲۲ باند ادیشن معرفی شد + قیمت

27 شهریور 1400
  • 0

همه‌گیری کرونا روی کسب‌وکارهای زیادی اثر گذاشته که یکی از آن‌ها صنعت سینما بوده است. مدت زیادی است که منتظر اکران سری جدید فیلم جیمز باند با نام No Time To Die هستیم و ظاهراً این فیلم قرار است ۳۰ سپتامبر روی پرده نقره‌ای برود. در این فیلم شاهد چندین محصول متنوع از استون مارتین خواهیم بود اما رنجروور نیز حضوری محسوس در آن خواهد داشت؛ و برای گرامی داشت این واقعه لندروور از نسخه سفارشی دیفندر V8 رونمایی کرده است.

2022-land-rover-defender-v8-james-bond-edition-side-view-767x431.jpg

این شاسی‌بلند سفارشی با نام دیفندر V8 باند ادیشن شناخته می‌شود. متأسفانه در این خودرو مواردی همچون مسلسل‌های مخفی یا صندلی پرواز دیده نمی‌شود چراکه چنین چیزهایی اصلاً قانونی نیستند اما خب دلیل دیگر هم آن است که دیفندر جزو خودروهای باند نیست. بر مبنای آنچه تاکنون از سری جدید فیلم جیمز باند دیده‌ایم، دیفندر جزو لندروورهای زیادی است که در این فیلم مورداستفاده قرار گرفته است. البته از جمله ویژگی‌های خاص دیفندر باند ادیشن می‌توان به رنگ مشکی بدنه و رینگ‌های ۲۲ اینچی تیره اشاره کرد. نشان ویژه ۰۰۷، نمایشگر خاص سیستم اطلاعات سرگرمی و لامپ‌های پدالی ۰۰۷ نیز جزو دیگر ویژگی‌های این خودرو محسوب می‌شوند.

2022-land-rover-defender-v8-james-bond-edition-rear-view-767x431.jpg

دیفندر باند ادیشن بر پایه مدل چهار درب ۱۱۰ ساخته شده و در بطن خود پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری سوپرشارژردار ۵۱۸ اسب بخاری را جای داده است. این قدبلند بریتانیایی شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت حدود ۵ ثانیه‌ای دارد. شایان ذکر است لندروور تنها ۳۰۰ دستگاه از این شاسی‌بلند را تولید خواهد کرد.

2022-land-rover-defender-v8-james-bond-edition-interior-767x431.jpg

مدیر لندروور گفته است:

دیفندر V8 باند ادیشن نسخه‌ای خاص از قوی‌ترین دیفندر تاریخ بوده و در تولید آن از خودروهای حاضر در فیلم No Time To Die الهام گرفته شده است. این خودرو نشان‌ دهنده‌ی ملاقات دو برند فوق‌العاده‌ی بریتانیایی بوده و ما به شیوه‌ای منحصربه‌فرد این همکاری ۳۸ ساله را جشن می‌گیریم.

دیفندر V8 در نسخه ۱۱۰ قیمت ۱۰۰ هزار دلاری داشته و بنابراین محصولی گران‌قیمت است اما مدل باند ادیشن گران‌تر هم خواهد بود به گونه‌ای که برای خرید آن باید ۱۱۴۶۰۰ دلار پرداخت کرد.

2022-land-rover-defender-v8-james-bond-edition.jpg

2022-land-rover-defender-v8-james-bond-edition-door-sill.jpg

2022-land-rover-defender-v8-james-bond-edition-wheels.jpg

منبع پدال


نظرات