1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. پلیس به انتشار شایعات درباره مؤسسه رهگشا واکنش نشان داد

پلیس به انتشار شایعات درباره مؤسسه رهگشا واکنش نشان داد

11 مهر 1400
 • 2

معاون اجتماعی پلیس راهور ضمن واکنش به شایعات مطرح شده درباره مؤسسه رهگشا، گفت: افرادی که با نشر اکاذیب و اتهامات واهی و سوءاستفاده از تکنیکهای رسانه‌ای قصد فریب افکار عمومی را دارند بر اساس قانون تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

 مدتی قبل متنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که اتهامات و ابهامات مالی را پیرامون مؤسسه رهگشا و برخی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی مطرح کرده بود. طی این اخبار  تردیدهایی درباره شرکت رهگشا مجری شماره گذاری و ثبت سند برگ سبز خودرو در خصوص اعلام انحلال و تعطیلی این شرکت و مشخص نبودن اینکه هزینه های تعویض پلاک به حساب چه اشخاصی واریز می شود به وجود آمده یود که سر و صدای زیادی را هم در رسانه ها بهمراه داشت.

این موضوع با واکنش سرهنگ عین‌الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور مواجه شد، وی در این رابطه اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال 1396 برگ سبز خودرو به عنوان سند مالکیت مطرح شد، عده‌ای سودجو در فضای مجازی علیه مؤسسه رهگشا (تعویض پلاک) اتهامات کذبی را منتشر کردند.

وی تصریح کرد: فرد منتشر کننده شناسایی، دستگیر و ضمن تشکیل پرونده قضائی هدف مجرمانه وی محرز شد و نامبرده از این اقدام اظهار ندامت و پشیمانی کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متأسفانه در چند روز اخیر، همین متن منتشر شده در فضای مجازی در سال 96، مجدداً جهت‌دار و هدفمند انتشار یافته است که معاونت اجتماعی راهور ضمن محکوم کردن چنین اتهاماتی مرتبط با مؤسسه رهگشا (تعویض پلاک خودرو)، کذب بودن مطالب را اعلام می‌دارد.

جهانی بیان کرد: لازم به ذکر است اینگونه جهت‌گیری‌های سوء، هیچ تأثیری بر اراده خادمان برای ارائه خدمت خوب، ارزان و آسان به مردم عزیز نخواهد گذاشت و افرادی که با نشر اکاذیب و اتهامات واهی و سوءاستفاده از تکنیکهای رسانه‌ای قصد فریب افکار عمومی را دارند بر اساس قانون تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

معاون اجتماعی پلیس راهور یادآور شد: لازم به ذکر است تمام وجوه پرداختی بانکی به حساب خزانه دولت واریز و هیچ نفع شخصی یا سازمانی در این زمینه وجود ندارد.

منبع ایسنا


نظرات

 • میثم میثم (12 مهر 1400 ساعت 06:52)

  خیلی جالبه کامل مشخصه کار کیه..........
  دفتردارها دیدن بعد از سالها یکی پیدا شد جلوی گنده خوریشون رو بگیره اونا هم دست به خراب کردن تعویض پلاک میزنن
  مثلا نماینده قوه قضائیه هستن تا دیدن ضرر کردن از این کارا می کنن
  راستی چرا وقتی مجریان قانون وقتی قاونی تصویب میشه که به ضررشونه از اجراش ناراضین؟؟؟؟؟؟ قانون فقط مال ملت بدبخته نه اونا!!!!!!!!!!

 • محمودی محمودی (11 مهر 1400 ساعت 18:55)

  به نظر می رسه این از طرف دفترخانه ها آب می خوره که نونشون آجر شده!!!!