1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نگاهی به سوزوکی جیمنی بامزه با ظاهر شبیه برابوس G63 + عکس

نگاهی به سوزوکی جیمنی بامزه با ظاهر شبیه برابوس G63 + عکس

17 آذر 1400
  • 0

گروه خودروسازی سوزوکی - Suzuki - شرکتی ژاپنی است که تمرکز اصلی آن بر تولید خودروهای چهارچرخ محرک، خودروهای همه‌جارو، موتورسیکلتها، ویلچرها و طیف وسیعی از موتورهای درون‌سوز معطوف می‌باشد. محصولات این شرکت اگرچه طراحی ظاهری زیبا و دلربایی ندارند ولی در زمینه کیفیت و توانایی حرف های زیادی برای گفتن دارند.

در این مطلب به یکی از شاخص ترین شاسی بلندهای این شرکت نگاهی خواهیم داشت. مرسدس-ای ام جی G63 خودرویی گران‌قیمت و بسیار بزرگ برای شماست؟ خوشبختانه این کپی کوچک از مرسدس-ای ام جی G63 برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و فضای پارک معرفی شده است. با سوزوکی جیمنی برابوس G800 آشنا شوید که یک کپی مینیاتوری از مرسدس-ای ام جی G63 بوده و می‌تواند در تنگ‌ترین خیابان‌های لندن نیز جولان داده و درعین‌حال توجهات زیادی را نیز به خود جلب کند. تغییرات این خودرو فقط به کیت بدنه محدود نشده و کل کابین نیز دارای قطعات سفارشی برابوس است که باعث شده محصولی لوکس‌تر نسبت به نسخه استاندارد تولید شود.

Suzuki-2-767x431.webp

سوزوکی جیمنی به خاطر ظاهر جعبه‌ای و دوست‌داشتنی خود سریعاً در قلب طرفداران جای گرفته است. این خودرو ترکیب منحصربه‌فردی از توانایی‌های خارج جاده، قیمت ارزان و مصرف سوخت مناسب در مقایسه با آفرودرهای بزرگ را ارائه می‌کند. تنها نقطه‌ضعف جیمنی این است که در آمریکا عرضه نمی‌شود اما خب این تقصیر جیمنی نیست. 

جیمنی همچنین گزینه‌ای محبوب بین تیونرها بوده و تاکنون نمونه‌های تیون شده متنوعی از آن را خدمت شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. اکثر قطعات افترمارکتی جیمنی روی کیت‌های بدنه تمرکز دارند تا آن را به آفرودرهای مشهور و بزرگ شبیه کنند. کیت‌های متنوعی وجود دارند که جیمنی را به خودروهایی همچون لندروور دیفندر، فورد برانکو و مرسدس جی واگن شبیه می‌کنند.

این نسخه ویژه از جیمنی که مشاهده می‌کنید نه‌تنها ظاهری شبیه شاسی‌بلند مشهور مرسدس داشته بلکه به نسخه تیون شده توسط برابوس نیز شباهت دارد. خودروی موردبحث از کیت بدنه برابوس ۸۰۰ سود برده و شاسی‌بلند بامزه سوزوکی ظاهر پهن و گیرایی پیدا کرده است. محصول نهایی یک کپی عالی از برابوس ۸۰۰ جی واگن بوده و قطعاً همه ما از دیدن آن لذت می‌بریم.

منبع پدال


نظرات