1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. افزایش جزئی قیمت تویوتا GR سوپرا در مدل ۲۰۲۲ + عکس

افزایش جزئی قیمت تویوتا GR سوپرا در مدل ۲۰۲۲ + عکس

5 دی 1400
  • 0

در ماه جولای اعلام شد که تویوتا سوپرا A91-CF ادیشن ۲۰۲۲ قیمت ۶۴۲۷۵ دلاری خواهد داشت که بهایی گزاف برای این کوپه ژاپنی بود. البته قیمت این خودرو از آن زمان تاکنون به خاطر افزایش ۳۰ دلاری هزینه‌های تحویل با تغییر اندکی همراه بوده است. هزینه‌های تحویل این خودرو هم‌اکنون برابر با ۱۰۲۵ دلار بوده که باعث شده قیمت نسخه سفارشی و تولید محدود سوپرا به ۶۴۳۰۵ دلار برسد که بسیار بیشتر از قیمت پایه تویوتا سوپرا ۳.۰ پریمیوم مدل ۲۰۲۲ است.

اضافه شدن مدل A91-CF ادیشن به سبد محصولات تویوتا مهم‌ترین خبر درباره سوپرا ۲۰۲۲ بوده هرچند برخی تغییرات ملایم دیگر نیز در این خانواده رخ داده است. هم‌اکنون سوپرا ۳.۰ به‌صورت استاندارد از صندلی‌های گرم شونده سود می‌برد درحالی‌که چرم با رنگ قرمز نیز در اختیار خریداران مدل‌های ۳.۰ پریمیوم قرار دارد. مدل‌های دارای سیستم صوتی مرغوب نیز از سیستم اپل کارپلی تمام صفحه برخوردار شده‌اند.

2022-toyota-supra-a91-cf-edition-rear-view-767x431.webp

باقی نسخه‌های سوپرا ۲۰۲۲ هم با افزایش قیمت بسیار محدودی روبرو شده‌اند. مدل پایه ۲.۰ هم‌اکنون ۲۰۰ دلار گران‌تر شده و سوپرا ۳.۰ هم ۵۵۰ دلار گران‌تر از مدل سال قبل است. حتی قیمت مدل ۳.۰ پریمیوم هم ۲۰۰ دلار افزایش یافته هرچند این افزایش قیمت را می‌توان ناچیز دانست.

مدل قیمت (دلار)
Supra 2.0 $۴۴,۲۱۵
Supra 3.0 $۵۲,۵۶۵
Supra 3.0 Premium $۵۵,۷۱۵
Supra A91-CF Edition $۶۴,۳۰۵


تویوتا تنها ۶۰۰ دستگاه از A91-CF ادیشن را برای بازار آمریکای شمالی تولید خواهد کرد. مدل موردبحث دارای قطعات فیبر کربنی متنوعی در اسپلیتر جلو، ورودی‌های هوای جانبی و پشتی، اسپویلر جدید و… می‌باشد. این خودرو همچنین به رینگ‌های ۱۹ اینچی مشکی مات و کابین قرمز و مشکی با تریم فیبر کربن بیشتر مجهز شده است.

با خرید تمامی نسخه‌های تویوتا سوپرا می‌توان عضو یک‌ساله انجمن ملی اتو اسپورت آمریکا شد که شامل مزیت‌های زیادی همچون برنامه‌های رایگان و شرکت در مراسم‌های مختلف می‌باشد.

منبع پدال


نظرات