1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار خودرو
 4. پیکاپ های ایران خودرو دیزل صدرنشین کیفیت با چهار 'ستاره شدند

پیکاپ های ایران خودرو دیزل صدرنشین کیفیت با چهار 'ستاره شدند

20 بهمن 1400
 • 2

ایران خودرو دیزل در کنار تنوع محصولات خود و قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید مشتریان خودروهای تجاری، توجه ویژه‌ای به ارتقای کیفی محصولات خود دارد. بر اساس آخرین ارزیابی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، پیکاپ بنزینی تولید شرکت ایران‌خودرو دیزل در کنار پیکاپ دیزلی این شرکت، در صدر جدول کیفی تولیدات داخلی قرار گرفته‌اند.
پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل که در سال ۱۳۹۹ سه ستاره کیفی را اخذ کرده بود، اکنون با بهبود و ارتقای کیفی، توانست چهار ستاره کیفیت را از آن خود کند. این‌ خودرو در آخرین ارزیابی، با کاهش ۱۴ امتیاز منفی و کسب امتیاز ۶۰ از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، به چهار ستاره کیفیت دست یافت.
لازم به یادآوری است، در ارزشیابی کیفی، خودرو از منظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی، مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین یک تا پنج ستاره کیفی را به آن‌ها اختصاص می‌دهد. هدف اصلی از این ارزیابی، ارتقای کیفیت خودروها و افزایش رضایتمندی مشتریان است.نظرات

 • علی علی (21 بهمن 1400 ساعت 10:51)

  یه جوری زده ۴ ستاره انگار ۴ ستاره یورو انکپ گرفته!
  ستاره‌هاشونم مثل ماشیناشون مضحکن.

 • کاربر سایت کاربر سایت (20 بهمن 1400 ساعت 17:49)

  اگه اینا صدر نشین جدول کیفیت هستند پس معنی کلمه ی "کیفیت" میره زیر سوال