1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش سایپا
 5. مزایده خودرو های فاقد گارانتی سایپا

مزایده خودرو های فاقد گارانتی سایپا

3 اسفند 1400
 • 3

گروه خودروسازی سایپا 601 دستگاه خودرو فاقد گارانتي را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و  مشتريان اين خودروها می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرایند ثبت نام را آغاز و در روزهای 6 تا 10 اسفندماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی برای خرید این خودروها اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تسهیل امور این مزایده، امکان رویت تصاویر خودروها در پورتال اين مجموعه را فراهم کرده است؛  به علت شيوع دوباره ويروس كرونا در اين دوره از برگزاري مزايده عمومي، امكان بازديد حضوري از خودروها مقدور نيست.

ثبت نام کنندگان با پرداخت ودیعه 4 میلیون تومان، می توانند در فرآیند مزایده قرار گیرند.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج 2 ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

گفتنی است تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، با روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت تمام هموطنان در سراسر کشور در اين طرح وجود داشته باشد.نظرات

 • ساده ساده (7 اسفند 1400 ساعت 16:45)

  جالبه اینقدر وقیح که نمیگن اونایی که پول ودیعه شون پیش سایپاس نیازی به واریز مبلغ ودیعه ندارن

 • Mehdi Mehdi (7 اسفند 1400 ساعت 01:44)

  درسته منم به قیمت بیرون زدم برنده نشدم میگی نه امتحان کن یه خودرومثلامدل 97دارای کارکردروبه قیمت صفربازاربزن بازم برنده نمیشی من چهارتا ثبت نام کردم اینا فقط میخان یک ماه پول مردم روگرو بگیرن باهاش کاسبی کنندحالاخودت درنظربگیرچندهزارنفربرایه خودروثبت نام میکنند

 • حشمت حشمت (4 اسفند 1400 ساعت 08:59)

  دروغه بابا من شركت كردم دفعه قبل با قيمت بيرون يكي زدم برنده نشدم هنوزم پول وديعه هم بعد يك ماه برنگردوندن