1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. فروش سایپا
  5. 17 تا 20 اسفند، زمان مزایده خودروهای بدون گارانتی سایپا

17 تا 20 اسفند، زمان مزایده خودروهای بدون گارانتی سایپا

16 اسفند 1400
  • 0

بنا بر اعلام روابط عمومی گره خودروسازی سایپا، مزایده عمومی خودروهای فاقد گارانتی این شرت از تاریخ 17 تا 20 اسفندماه به صورت شبانه روزی و آنلاین در پورتال رسمی این گروه خودروسازی برگزار خواهد شد.
در این مزایده، 717 دستگاه خودروی بدون گارانتی این شرکت از محصولات خانواده X100 و X200  و همچنین محصولات مونتاژی چانگان به صورت مزایده عمومی عرضه خواهد شد، متقاضیان می توانند از طریق پورتال اینترنتی سایپا فرایند ثبت نام را آغاز کرده و رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده، رقم پیشنهادی خود را اعلام کنند.

به گزارش سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا717  دستگاه خودرو فاقد گارانتي از محصولات خانواده ایکس 100، ایکس 200 و چانگان را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و مشتريان اين خودروها می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com  فرآیند ثبت نام را آغاز و در روزهای 17 تا 20 اسفندماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی برای خرید این خودروها اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تسهیل امور این مزایده با هدف توزیع عادلانه شرایط رقابت و ایجاد فرصت برابر برای تمامی متقاضیان در سراسر کشور و کاهش سفرهای بین شهری امکان رویت تصاویر خودروها در پورتال اين مجموعه را فراهم کرده است و به دلیل شیوع دوباره ویروس کرونا امکان بازدید حضوری از خودروها مقدور نیست.

ثبت نام کنندگان با پرداخت ودیعه 4 میلیون تومان، می توانند در فرآیند مزایده قرار گیرند.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج 2 ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

گفتنی است تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، با روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت تمام هموطنان با شرایط برابر در سراسر کشور در اين طرح وجود داشته باشد.نظرات