1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. اشتیاق یک زن 79 ساله اهل آفریقای جنوبی برای خرید پنجمین فولکس واگن خود

اشتیاق یک زن 79 ساله اهل آفریقای جنوبی برای خرید پنجمین فولکس واگن خود

21 اسفند 1400
  • 0

به قول معروف سن فقط یک عدد است و باید دل آدم جوان باشد! البته این حرف تا حدی درست است و حقیقت موضوع این است که پیر شدن مشکلاتی را نیز به همراه دارد. با این حال، این لزوماً به این معنا نیست که ما باید پس از رسیدن به سن خاصی از رانندگی دست بکشیم. تا زمانی که در سلامت کامل هستیم و می توانیم به جاده بزنیم، لذت رانندگی نباید از ما گرفته شود.

مطمئناً، پس از رسیدن به سن 60 سالگی معاینات پزشکی باید به موقع انجام شود، اما سالمندان نباید به طور خودکار گواهینامه رانندگی خود را تحویل دهند. اگر دنبال یک الگو برای این سنین می گردید و می خواهید امید به زندگی را از نزدیک لمس کنید، باید به این خانم 79 ساله اهل آفریقای جنوبی نگاه کنید. چرا که این بانوی سرزنده به تازگی یک فولکس واگن گلف GTI مدل 2022 خریداری کرده است و این در واقع پنجمین خودروی خریداری شده او از ولفسبورگ است. پس بیجا نیست اگر بگوییم که این خانم اشتهای زیادی برای هاچبک های ساخته این شرکت آلمانی دارد.

vw-golf-gti-2022.webp

فولکس واگن گلف GTI

البته تمایل او برای خرید گلف GTI که انتخابش برای سواری در 50 سال گذشته فقط فولکس‌واگن‌ بوده است، اصلا دور از انتظار نیست؛ مخصوصا که این خودروی اسپرت جدید هم یک خودروی جمع‌ و جور همه فن حریف است. اگر کنجکاو هستید که قیمت آن را در آفریقای جنوبی، محل خریداری این خودرو، بدانید باید گفت که با قیمتی معادل 45000 دلار بپردازید. این رقم در مقایسه با مدل مشابه موجود در ایالات متحده که با قیمتی کمتر از 30 هزار دلار به فروش می رسد پنجاه درصد گران تر است.

فیلمی که توسط یک فروشنده در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است در نمایندگی هتفیلد فولکس واگن در ریوونیا (Rivonia) در روز تحویل خودرو ضبط شده است. با لبخند بزرگ روی صورتش، به نظر می رسد این بانوی مسن از اینکه قرار است پشت فرمان GTI مشکی جدید براق خود قرار بگیرد هیجان زده است. به نظر می رسد که اینجا با یکی از باحال ترین مادربزرگ های دنیا طرف هستیم!

منبع موتور ۱


نظرات