1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. محدودیت های ترافیکی تا پایان هفته اعلام شد

محدودیت های ترافیکی تا پایان هفته اعلام شد

1 تیر 1401
  • 0

 رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا هشدار داد: تردد کلیه وسایل حمل و نقل از جمله تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج - چالوس کماکان تا پایان هفته جاری ممنوع خواهد بود. وی همچنین تردد انواع وسايل نقليه از ساعت  ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه سوم تیرماه از كرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد را ممنوع اعلام کرد.

سرهنگ شیرانی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۱/۰۴/۱ الی ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع بوده و همچنین تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی درخصوص محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس اظهار کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌ طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با تأکید بر محدودیت‌های تردد در هراز بیان کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است علاوه بر آن تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ و همچنین از ساعت 6  الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ و ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ شیرانی در ادامه گفت: عبور و مرور کلیه وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت  16 الی 20 همان روز، در صورت اعلام مأمورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء)، یک طرفه می شود.

گفتنی است که در زمینه اجرای محدودیت‌های مذکور براساس افزایش حجم ترددها تصمیم گیری خواهد شد و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

 
منبع مهر


نظرات