1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی بوگاتی از یک اسکوتر الکتریکی

رونمایی بوگاتی از یک اسکوتر الکتریکی

2 تیر 1401
  • 0

بوگاتی در حال تولید یک اسکوتر الکتریکی است و شما می‌توانید آن را همین الان با قیمت زیر ۱۰۰۰ دلار سفارش دهید. این خودروساز فرانسوی در واقع تولید اسکوتر خود را چند ماه قبل اعلام کرده بود و این ارزان‌ترین محصولی است که از بوگاتی می‌بینیم. تا زمان نگارش این خبر اسکوتر بوگاتی با قیمت ۹۱۹.۹۹ دلار در دسترس بوده و این قیمت شامل هزینه‌های تحویل نیز می‌شود. البته به نظر می‌رسد خریداران فقط از طریق آنلاین بتوانند اسکوتر این برند را سفارش دهند زیرا نمونه‌های فیزیکی قابل‌فروش آن در فروشگاه‌های ویژه Costco دیده نمی‌شوند.

اگر شما عضویت Costco را ندارید هنوز هم می‌توانید این اسکوتر را بخرید. بوگاتی رنگ‌های بیشتری شامل آبی و نقره‌ای را در وب‌سایت خاص خود برای فروش این اسکوتر ارائه می‌کند اما باید مبلغ ۱۲۰۰ دلاری را بپردازید. صرف‌نظر از قیمت، به نظر می‌رسد این اسکوتر مشخصات احساس‌برانگیز خواهد داشت. کار ساخت محصول موردبحث را شرکت آمریکایی بایتِک اینترنشنال انجام می‌دهد. فریم این اسکوتر از آلیاژ منیزیم تولید می‌شود و حداکثر ظرفیت ۱۰۹ کیلوگرمی دارد. علیرغم مشخصات قابل‌توجه، این اسکوتر فقط ۱۶ کیلوگرم وزن دارد و به‌ راحتی می‌توان آن را تا و حمل کرد. از نظر ویژگی‌های واقعی نیز با یک محصول کاملاً احساس‌برانگیز طرف هستیم.

پکیج نورپردازی اسکوتر بوگاتی شامل چراغ‌های راهنما، چراغ جلو و عقب با تابش لوگوی EB بوگاتی روی زمین و… خواهد بود. همچنین معماری ۶۰۰ واتی نیز از سه حالت سرعت مختلف پشتیبانی می‌کند و حداکثر سرعت اسکوتر نیز به ۳۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. شعاع حرکتی اسکوتر الکتریکی بوگاتی بین ۳۲ تا ۴۰ کیلومتر خواهد بود. اگرچه ما تخصص زیادی در زمینه اسکوتر نداریم اما به نظر می‌رسد این محصول از ویژگی‌های کاملاً خوبی برخوردار بوده هرچند کمی گران‌تر از مدل‌های مشابه دیگر است.

 
منبع پدال


نظرات