1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار خودرو
  4. اختلال ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش همچنان ادامه دارد

اختلال ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش همچنان ادامه دارد

26 تیر 1401
  • 0

در حالی که به گفته سخنگوی وزارت صمت، تعداد 60 هزار و 600 خودرو در دومین دور ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش، قرار است که عرضه شود، این سامانه همچنان با اختلالاتی مواجه است. 

 در روزهای گذشته وزارت صمت خبر داده بود که دور دوم ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو، در 25 تیرماه از ساعت 17 آغاز می شود، اما این سامانه باز هم کار خود را با یک ساعت تأخیر شروع کرد و طبق گزارشات به دست رسیده از کاربران، از دیروز تاکنون همچنان با مشکل کندی در روند ثبت نام مواجه است. برخی کاربران می گویند حتی در شروع ثبت نام، کد ملی کاربران با اطلاعات موجود در سامانه مطابقت داده نیافته است.

اختلال در سامانه.jpeg

سخنگوی وزارت صمت در خصوص ناهماهنگی زمان اعلام شده برای آغاز به کار سامانه، طول کشیدن بارگذاری بخشنامه‌های فروش را علت تأخیر یک ساعته سامانه اعلام کرد.امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت در خصوص اختلال در سامانه یکپارچه فروش خودرو اظهار داشت: سرعت پایین سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با اضافه شدن سرورهای جدید به‌زودی برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: متقاضیان اطمینان‌خاطر داشته باشند که ثبت‌نام تا ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه ۲۸ تیر ادامه دارد و زمان ثبت‌نام در نتیجه قرعه‌کشی به هیچ وجه موثر نیست. 

قالیباف تاکید کرد: وزارت صمت به شرکت مگا مجری زیرساخت سامانه بدلیل سرعت پایین دسترسی تذکر داده است:

با این حال، سخنگوی وزارت صمت در صفحه توییتری خود، در خصوص کندی سرعت اینترنت نوشت:

سرعت پایین سامانه یکپارچه خودرو با اضافه کردن سرورهای جدید به زودی برطرف می‌شود. متقاضیان اطمینان خاطر داشته باشند تا ساعت ۱۷ سه‌شنبه ۲۸ تیر ثبت‌نام ادامه دارد و زمان ثبت‌نام در نتیجه قرعه‌کشی به هیچ وجه مؤثر نیست.

توییت قالیباف.jpg

 


نظرات