1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. استقبال ونزوئلایی‌ها از تارا و دنای ایرانی

استقبال ونزوئلایی‌ها از تارا و دنای ایرانی

6 مهر 1401
 • 1

مدیر صادرات آسیا، اروپا، آمریکا و CIS ایران خودرو از امضای تفاهم‌نامه برای صادرات تارا و دنا پلاس در سال‌های آینده به ونزوئلا خبر داد.

محسن نیک‌بین، پیش‌شرط صادرات به بازار ونزوئلا را ایجاد زیرساخت‌های لازم دانست و گفت: باتوجه به استقبال مردم ونزوئلا از تنوع و کیفیت محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، با توسعه زیرساخت‌های تولید در این کشور، زمینه اجرای تفاهم نامه و صادرات محصولات ایران‌خودرو از جمله تارا و دناپلاس فراهم خواهد شد. 

وی با اشاره به بازدید مادورو رییس جمهور ونزوئلا از محصولات ایران خودرو در نمایشگاه علمی، فناوری و صنعتی ایران و ونزوئلا که در شهر کاراکاس برگزار شد، گفت: محصولات ایران‌خودرو مورد تمجید و استقبال وی قرار گرفته و با توجه به سابقه همکاری و تفاهم‌های صورت گرفته، صادرات به این کشور از سرگرفته خواهد شد. 

نیک بین افزود: با توجه به درخواست مردم برای خرید تارا و دناپلاس، به زودی دولت ونزوئلا به پیش ثبت نام از متقاضیان این خودروها اقدام خواهد کرد.

 نظرات

 • safir1362 safir1362 (9 مهر 1401 ساعت 08:25)

  سلام.
  اول که شما با همین کیفیت و قیمت خودرو رو صادر میکنین؟
  دوم شما بازار داخلی رو نمی تونی تامین کنی. با کلی تاخیر و منت به بهانه نبود قطعه، خودروهای مردمو تحویل میدید. حالا یه باره اومدی میگی میخوام به ونزوئلا ماشین صادر کنیم.
  ...