1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ۵۰ کشنده امپاور بهمن دیزل در بورس کالا معامله شد

۵۰ کشنده امپاور بهمن دیزل در بورس کالا معامله شد

20 مهر 1401
  • 0

در دومین عرضه خودروهای سنگین در بورس کالا، این بار ۵۰ دستگاه کشنده امپاور بهمن دیزل بر روی تابلو عرضه بورس کالا رفت. 

در این نوبت از عرضه کشنده ها در بورس، ۶۲ تقاضا برای خرید ۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور بهمن دیزل ثبت شد.

نکته قابل توجه آن است که با توجه به قیمت پایه 3 میلیارد و 64 تومانی این کالا در بورس، در نهایت این محصول با میانگین قیمت ۳ میلیارد و ۲۰۲ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و رقابت ۴.۵ درصدی معامله شد. در واقع، در رقابت ۵۰ دقیقه ای خریداران در بورس، این محصول با قیمت 3 میلیارد و 202 میلیون و 530 هزارتومان معامله شد؛ در حالی که در آخرین اعلام قیمت شرکت بهمن دیزل برای این محصول، قیمتی معادل 3 میلیارد و 350 میلیون تومان اعلام شده بود. با این حال، خریداران ملزم به واریز هزینه های مطرح شده در ذیل، حداکثر تا پایان مهلت تسویه قرارداد در بورس کالا هستند.

این هزینه ها شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعاً به مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۳۰۶ هزار و ۱۱ ریال است که به ترتیب مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۳۱ میلیون و ۳۱۵ هزار ریال، هزینه راهگشا یک میلیون و ۶۳۵ هزار ریال، هزینه شماره گذاری یک میلیون ریال، هزینه پست یک میلیون و ۲۶۲ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث ۷۷ میلیون و ۹۴ هزار و ۱۱ ریال) را شامل می شود.

مهلت تحویل این خودروها به خریداران ۲۰ آذرماه اعلام شده است. رنگ این محصولات، سفید بوده و خریداران به منظور تحویل خودرو باید به آدرس قزوین شهرک صنعتی البرز نبش حکمت دهم، واقع در محل کارخانه شرکت بهمن دیزل مراجعه کنند.

منبع کالاخبر


نظرات