1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. جایگزین پژو 206 چقدر قیمت دارد؟

جایگزین پژو 206 چقدر قیمت دارد؟

27 آذر 1401
  • 0

گروه صنعتی ایران خودرو از سال آینده به تولید انبوه محصول جدید خود یعنی TF21 خواهد کرد.

این خودرو که در مهرماه امسال از آن رونمایی شد قرار است جایگزینی ارزان قیمت تر و با کیفیت تر برای پژو 206  باشد.

بنا به گفته مسئولان ایران خودرو، تولید انبوه TF21 از سال آینده آغاز خواهد شد.

عماد جعفری، کارشناس صنعت خودرو در رابطه با قیمت احتمالی این خودرو گفت: در مراسم رونمایی گفته شد که این خودرو جانشین جدید پژو ۲۰۶ است و در سال آینده به مرحله تولید انبوه می‌رسد. با توجه به اینکه ایران خودرو در عرضه محصولاتش با تاخیر همراه است و احتمالاً این خودرو سال آینده هم به بازار خودرو نرسد. پیش‌بینی می‌شود که با نوسانات قیمت دلار، این خودرو با قیمت حدود ۳۵۰ میلیون تا ۴۰۰میلیون تومان به بازار برسد.

مشخصات فنی TF۲۱

براساس اطلاع رسانی ایران خودرو می‌توان TF۲۱ را که هنوز هم نام تجاری ندارد یکی از کامل‌ترین خودرو‌های رده قیمتی ارزان بازار ایران نامید.

ایران خودرو tf۲۱ در سه نسخه پایه (Base)، میانی (Medium) و لوکس عرضه خواهد شد و تمامی نسخه‌های این محصول با وجود تفاوت‌هایی که در تریم داخل، سطح امکانات و حتی تفاوت‌های ظاهری با یکدیگر دارند، قادر به پاس کردن استاندارد‌های ملی ۸۵ گانه صنعت خودرو ایران هستند.

این محصول جدید ایران‌خودرو دارای سیستم کنترل پایداری الکترونیکی ESC، پایش فشار باد تایر‌ها TPMS، راهنمای تعویض دنده (سیستم GSI)، سنسور نور و سنسور باران است.

رینگ آلومینیومی ۱۵ اینچی، غربیلک فرمان با پوشش چرمی به همراه کلید‌های کنترلی روی فرمان، فرمان برقی، سیستم مالتی مدیا با نمایشگر لمسی هفت اینچی و سیستم ورود بدون کلید Keyless از دیگر تجهیزات مدل لوکس خودرو TF۲۱ است.نظرات